Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet bárki is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet bárki is boldog olyannal, akivel úgy jön össze, hogy "leadja a szintet"?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, szerintetek lehet erre alapozni egy kapcsolatot, hogy "na ő annyira nem tetszik, akkor ő jó lesz nekem". Csak mert elég gyakori tanács itt.
2014. jún. 11. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha beleszeret, ha jól kijönnek, akkor igen.

Úgy biztosan nem, hogy csak azért van valakivel, mert nem talált jobbat. De ha valaki veszi a fáradtságot és nemcsak a konkrét ideáljával ismerkedik, akkor érhetik meglepetések. Én volt, hogy olyanba szerettem bele, akit ha csak a külsejét nézem, messzire elkerültem volna.

2014. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem. és elég képmutató és szánalmas, aki ezt teszi. és csak pazarolja a másik idejét, megbántja, mikor másnak ő lenne a lehető legjobb, a legszebb nő/leghelyesebb férfi.

úgyhogy ilyet légyszíves NE.

2014. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem fog működni. Megpróbáltam. Én egy szép, csinos nő vagyok, de sok csalódás után összejöttem egy nem túl helyes, külsejére nézve nem túl igényes sráccal. Nem működött, folyton rosszul éreztem magam, ha utcán, nyilvános helyen kellett vele megjelennem, mivel nem adott magára, rohadtul zavart, hogy igénytelen. Próbáltam rávezetni, hoyg hoygan öltözködjön de nem érdekelte. Egy idő után már semmi se működött, kiraktam. Inkább várok egy igényes, normális férfira, aki nekem is tetszik. Nem éri meg szint alatt kezdeni, neki is és neked is rossz lesz.
2014. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja én amúgy teljes mértékben egyetértek, hogy az ilyennek semmi értelme, csak kíváncsi voltam/vagyok a véleményekre, mert annyiszor elhangzik ez az "add lejjebb az elvárásaidat" szöveg, hogy meg akartam kérdeni.
2014. jún. 11. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen elvárasaid voltak úgy alapból.


Ha irrelálisak akkor lehet, hogy pont az átlag, de jó partikba futsz bele.

De azért legyen szint, és van egy fok, aminél lejjebb már ne add.

2014. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!