Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya pasi hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya pasi hogy lehet boldog, ha az egyetlen lehetősége a párkapcsolatra az, ha olyannal jön össze, akit nem tart vonzónak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legyél gazdag.


Örülök, hogy segíthettem. :)

2014. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem (csak) az a gond Vele, hogy csúnya, hanem hogy kapcsolatfüggő...mindenáron kell neki valaki, mert nem képes megállni a saját lábán...így hogyan lehetne támasza bárkinek is egy kapcsolatban?

Tessék kialakítani egy életet, és ne az elveidből faragj le, mert akkor csak egy gazdag, csúnya férfi lehet belőled, ami nem éppen tiszteletreméltó...

2014. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed ,hogy a külsődön múlik minden, azért azon mindig lehet javítani.


De tudom te hónapokon, éveken keresztül napi 2-3 órát eltöltöttél ezzel,hogy javíts rajta:)

Tudom, tudom

2014. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azért megnéznék egy képet rólad... Annyira csúnya nem lehetsz!!!!
2014. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha így fogod fel a dolgokat valóban nem lehetsz boldog.
2014. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A boldogsághoz qrvára nincs szükség kapcsolatra.
2014. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális, ha valaki kapcsolatra vágyik, és tesz is azért, hogy kapcsolata legyen (nyilván valóan nem mindenáron). Az ember társas lény. Aki viszont egyedül érzi jobban magát (az adott körülmények között), az ne erőltesse a kapcsolat kialakulását és fenntartását. Lehet élni egyedül is (hosszútávon is) - de én azt csak szükség - állapotnak tekintem.
2014. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A #7 -es vagyok még mindig. Szerintem mindenki találhat magához illőt. (reális önkép - önkritika szükséges). Persze, ha olyan szóba sem jöhet, aki vele szóba állna, az más kérdés - Woody Allen után szabadon.....
2014. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a világban emberek millióinak nincs tiszta ivóvizük, emberek százait ölik meg a neo-nácik, a transzneműeket a legtöbb országban kirúghatják a nemük miatt, a rasszizmus valós probléma, a szexizmus szintén, és te azon nyivákolsz, hogy nincs barátnőd?

Gáz.

2014. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Te vagy a gáz. Igen, ezek létező problémák, de nem hiszem, hogy téged boldogítana egy magánéleti válság esetén, hogy "bezzeg másoknak mennyivel rosszabb".

2014. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!