Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merem a lányokat megszolit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem a lányokat megszolitani? Csak nézem öket és álmodozok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 18:35
1 2
 1/20 anonim válasza:
Mégis mit? Más nem teszi meg helyetted.
2014. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Aludj még! :D
2014. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem. Meg te is nagyon ráérsz akkor.
2014. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Nekem egy kávét főzhetnél. Esetleg bemutatlak egy barátnőmnek.
2014. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

PÁLINKÁT!! :DD


amúgy meg ne félj, gyakorolj. minden lehetőséget ragadj meg, próbálkozz először kevésbé esztétikus küllemű nőkkel (akkor nem fogsz félni), esetleg fiatalabbakkal. utána ha már jól megy menj szépen sorba akikkel már tervezel is.. ne húzd az időt gyerünk. laza arcokkal menj szórakozni, és pár alkalom után rádragad az ilyen laza hozzáállás és egyből király vagy. ha így se megy igyál 2-3 rövidet az első alkalmak előtt és jó lesz minden.

2014. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Bukor Peti ***** válasza:
vegyél magadon bátorságot és menj oda a lányhoz
2014. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem merem a lányokat megszolitani? Csak

"nézem öket és álmodozok. Mit csináljak?"


Bazzeg vegyél bátorságot magadon és szóltsd le a lányokat, ha viszont erre sem vagy képes, akkor csak nézd tovább őket igazából nincs vesztenivalód.

2014. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Majd én felszedlek. Domina vagyok.
2014. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Na mindegy ez már csak rosszabb lehet!
2014. jún. 12. 19:19
 10/20 anonim ***** válasza:
Amikor egészbiztos hogy egyedül vagy pl otthon, akkor gyakorolj. Odaképzeled a lányt, amint mondjuk háttal áll, vagy ül és odamész és mondasz neki valamit. Több szöveget is begyakorolhatsz, mert ha kapásból azzal kezdesz, hogy élesben odamész és mondasz valamit, könnyen visszafelé sülhet el. Elcsuklik a hangod, lefagysz, zavarba jössz, vagy más egyéb jön közbe. Próbálgass el néhány szöveget, aztán ha már jól megy, elég hangosan, elég tisztán, és jó hangsúllyal, akkor vidd ki a tudásod a külvilágba. Adj nekik tigris. :D
2014. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!