Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a, , leghelyesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a, , leghelyesebb, legbabaarcúbb" srácokkal hajlandó járni majd az összes 15-19 éves lányok 90%-a?

Figyelt kérdés
Ha látom facebookon, hogy egy lány kapcsolatban van az ismerősök közül, akkor ha rákattintok, hogy kivel, mindig ilyen nagyonlányos, nagyongyerekesarcú vékony sráccal vannak együtt, ritka ha más a srác. Miért? Miért jó ,,lánnyal" járni?
2014. jún. 12. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

én is találkoztam a jelenséggel.

figyeld meg, aki itt van nő pont mind nem ilyen lesz, és engem k...ra le fognak pontozni. na figyelj:

2014. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aztán tovább nézelődsz és meglátod, hogy a másik 1/20-adnak kigyúrt pasija van, a harmadik 1/20-adnak meg mackós pasija van és így tovább...Csak azt nem veszed észre, hogy mindegyik ember és minden lánynak megvan a saját ízlése, az hogy te nem veszed észre azokat a lányokat, akiknek az esete vagy (igaz, én sem, de én legalább nem rinyálok) attól még ne a lányokat "hibáztassad", mert nem olyannal vannak együtt, mint te.
2014. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a swageket kihagytad :(
2014. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Attól, hogy lányosnak hívjátok a szép arcú fiúkat, és férfiasnak a rondákat, attól a ti fejetek még csak simán rusnya, és nem férfias.
2014. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16F

nekem már mondták lányok hogy cuki vagyok, kisfius arcom van

áldás és átok

csajozásnál jó de én nem szeretem hogy ilyen kis pufi az arcom nem az a vékony fèrfias

2014. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A másik, hogy 3 ból 2 szer azt látom, hogy a pasi nem is elég ha csak 1-2 centivel magasabb, hanem célszerű 1 vagy akár 1,5-2 fejjel is magasabbnak lennie a lánynál. Látom, hogy ágaskodik a kiscsaj, a pasi meg lehajol derékig és még így is alig tudják megcsókolni egymást. Mi jó ebben?
2014. jún. 12. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem kifejezetten kisfiús arcom van de nem mondanám hogy dúskálok a p*nciban.
2014. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rémátlagos vagyok, szerintem, kicsit még pocakos is, pénzem nemsok, és mégis egy csodaszép kedves barátnőm van. Ezt rakd össze, válogatni kell, és az ilyen lány nem a facebookon él, szóval ne ott keresd.
2014. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

190 felett vagyok, nem tudok úgy ismerkedni hogy 185 és 195 közötti lányokat keresek csak... ami kialakul az alakul ki, gondolhatod hogy nem direkt keresek kicsi barátnőt, de kevés ilyen magas lány van aki mellém pont stimmelne a te nézeted szerint..

2014. jún. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!