Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi az ami alapján már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az ami alapján már a "távolból" eldöntitek h akartok e vmit a férfitől?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
távolból az hogy hogy néz ki, milyen a szeme, milyen az alakja, hogy öltözött fel ilyemi.ha már beszélünk is vele akkor az hogy milyen a stílusa.hogy válogatja meg a szavait, van-e humora...
2010. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. hogy jól néz-e ki (nem kell h az esetem legyen, csak fogjon meg vmi az arcában. ha ez a pont nem teljesül, még nem jelenti azt h eleve esélytelen)

2. hogy van-e önbizalma (nem süti-e le folyton a tekintetét pl)

3. h nem beképzelt-e (nem az jön le róla h na itt én vagyok a jani és mindenkinek kuss)

4. ha kicsit "közelebb" jön, akkor főleg a stílusa (legyen humoros,csipkelődő, intelligens, érdeklődő)

5. legyünk összeillőek (azonos hullámhossz, 3 óra után is legyen miről beszélnünk, feleljen meg az alap elvárásaimnak: ne nézzen le, ne kezeljen le, legyen megértő velem, bízzon bennem, lelkileg is legyen kiegyensúlyozott).

habár általában a számozás szerint haladok, legtöbbször pont ellentétes sorrendben jönnek egymás után azok a dolgok, amik alapján döntök. értsd: az 5. a legfontosabb, utána a 4es, és így tovább.

ez persze nem törvényszerűség, de általában igaz.

2010. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy furán hangzik, de ha valaki tényleg illik hozzám az valahogy vonzza a tekintetemet és kész. "Világít" a tömegben.
2010. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisugárzása és a külseje alapján.
2010. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

:)Ergo a kisugárzás

Tehát nincsen más dolga egy pasinak

mint annyira sugározni mint egy atomreaktor

akkor ezért élnek a nök tovább :)

bár elvből nem hiszek olyannak aki 6 8 napig vérzik és nem hal bele !

2010. jan. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha a külseje alapján szimpatikusnak találom,akkor gyorsan elkezdek imádkozni,h amikor megszólal ne egy bunkó paraszt legyen.!

pl multkor egy szórakozóhelyen rá akartam gyújtani,egy tökhelyes srác erre(kb ebben a stílusban :)

"mé'gyújtasz rá,csak a HUGYOSOK cigiznek ?"

édesjóistenem..

2010. jan. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!