Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Igaz, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Igaz, hogy az első pillanattól kezdve eldöntitek!?

Figyelt kérdés
...vagy tudjátok, hogy az illető pasival hosszú távra terveztek vagy csak alkalmi kapcsolat lesz belőle!? Saját tapasztalatból kiindulva, egyik barátnőm lekönyvelt, hogy összejön velem, de ne reménykedjek, mert úgyse sokáig fog tartani. Aztán igy szeretlek, úgy szeretlek, de az első adandó alkalommal, mikor lett jó kifogás lepattintott.
2011. ápr. 12. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk úgy volt,hogy egyre jobban kezdtem megismerni...nem az első pillanatnál,de később rá jöttem hogy nekem ő kell,bármi áron.és fél évbe telt de össze is jöttünk,azóta is tart:) szóval nálam nem első pillanatól,de ha egyszer valami megfog,addig nem is enged amíg nem kapom meg:) 17L
2011. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem döntenek ezek el semmit, próbálják játszani a határozottat aztán cső.
2011. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Igen. Ez van.
2011. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális ember csak annyit dönt el, hogy belekezd vagy kapásból lepattint. Garancia semmire nincs.

De azt, hogy ha lesz valami, az mi lesz, azt csak az álmodozó, éretlen lányok döntik el.

2011. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam igaz. Ettől független bevállaltam úgy is egy hosszú kapcsit, hogy az elejétől fogva tudtam, hogy kb mi fog szétválasztani minket, és mennyire nem fog megváltozni a fiú. Ilyenkor az ember csak tesz egy próbát azzal aki nagyon bejön neki, ennyi.
2011. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálam így van
2011. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

kommunikacios kurzuson szo volt rola , hogy barmilyen teren az elso benyomas 70% ban teves

22f

2011. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!