Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Sok időbe telik mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Sok időbe telik mire eldöntitek, hogy egy sráctól akartok-e valamit vagy sem? Mi alapján dől el?

Figyelt kérdés

Mi a döntő akkor, ha egyébként külsőre tetszik a srác? Illetve egy néhány órás beszélgetés már elég lehet ahhoz hogy lássátok lehet-e több is? Mik azok a tulajdonságok, ami miatt nemet mondtok később még akkor is ha külsőre bejön a fiú?

Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 17. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

ha mások előtt cinkel a gyerek, v. bármilyen módon megaláz, ill. érezteti a felsőbbrendűségét, akk hiába tökéletes más részről, meg helyes, meg hibátlan, nekem onnantól kezdve nem kell.

a bunkóság nagyon nem nyerő, előbb járok 1 csúnyácska, de kedves sráccal, mint 1 helyes, de szeméttel.

20/L

2011. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két dolog: 1. bunkóság.

2. ha egyértelmű, hogy én nem jövök be neki,vagy

már foglalt.

2011. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15:30-as ...ja és ezt nem tudom pár óra alatt eldönteni, m először mindenki a jó oldalát mutatja be. többnyire 3-4 találkozáskor, v. még később derül ki.

és azt sem szeretem, ha másokat aláz meg, onnantól kezdve is elásta magát az illető.

2011. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

van h vki 1perc alatt megtetszik, de volt h 5hónap járás után se voltam benne biztos.


17/l

2011. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég egy hosszabb beszélgetés hogy eldöntsem kell-e vagy sem. Értem ezalatt hogy lehet-e belőle "járás". Ha nincs meg a kezdő vonzalom nem járok senkivel hogy húzzam az agyát és mutogassam mint majmot az állatkertbe...

17/L

2011. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ismerem az illetőt(évfolyam/osztály társ,barátnőm tesója/uncsija stb.stb) akkor lehet hogy egy pár órás beszélgetés személyesen,és pl egy óra fb-n vagy msn szóval úgy hogy nem látom,én el tudom dönteni hogy igen vagy nem....sőt ha felteszi egy olyan személy akit ismerek a kérdést,akkor is el tudom dönteni...

Pláne ha külsőre bejön a srác....akkor egyszerűbb a döntés,mert nincs az hogy meg kell magyaráznom miért nem....

A belsőn én tudok változtatni egy fiúnál....Mert ez eleve feltétel,hogy ha bunkó lesz azonnal megy...

2011. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De szépek ezek a hozzászólások, kár, hogy nem igazak. Csak a külső és a lóvé számít.

A többi csak egy idealisztikus maszlag, amit a külvilággal és saját magukkal szeretnének elhitetni.

2011. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!