Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiábrándul belőlem, ha rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándul belőlem, ha rögtön az első talit lemondom? :S.

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy megismerkedtem egy fiúval.Nagyon jól alakul köztünk minden,első találkozáskor csomó időt voltunk együtt,de ugye csak akkor ismertük meg egymást,tehát nem "direkt".(nem netes ismerkedés!) Megbeszéltünk egy másik találkozást is,de sajnos nem tudok elmenni:S Nagyon ki fog akadni? Nem szeretném megbántani,főleg nem elrontani a legelején.Ez "végzetes" hiba ilyenkor? Megbeszélnék vele másik időpontot természetesen.18 évesek vagyunk mindketten
2010. jan. 3. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi miatt kiakad, akkor jobb is veszni hagyni. Mi lesz később, ha neadjisten valami akadály keresztezi az utatokat? Az első nehézségnél agyő?
2010. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van,egyébként nem hiszem,hogy ilyen kiakadós típus lenne,csak nekem is rosszul esik lemondani,hát még akkor neki.
2010. jan. 3. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy normális fiú megérti, hogy dolgod van, főleg hogy megbeszélitek a másik alkalmat
2010. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andrewka ***** válasza:

Ha egyből megbeszélsz vele egy másik időpontot és elnézést kérsz h nem tudsz menni, mert más dolog jött közbe akkor nem lesz semmi baj.


22/f

2010. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi probléma. Megbeszéltek egy időpontot amin ráértek. Ha kiakad ,akkormeg megérdemli. Ez amúgyis már a második randi, nem az első. :)
2010. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már fel is ajánlottam másik időpontot,csak még alszik,úgyhogy nem válaszolt.Hát igen második randi lényegében,csak az első nem előre megbeszélt volt:) Köszönöm mindenkinek
2010. jan. 3. 10:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és írtam neki,hogy ne haragudjon:)
2010. jan. 3. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!