Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak-e még olyan bátor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e még olyan bátor lányok, akik miniszoknyához tangát vesznek fel?

Figyelt kérdés
Pl: randira hogy biztosra menjenek. Viszont elég egy kis fuvallat és a szezám kitárul :D

2014. jún. 16. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
anyukád pont ilyen
2014. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez manapság már ilyen "alapkövetelmény" lehet. Na nem maga a miniszoknya de ha már valaki fölveszi mégse a mamibugyi villanjon ki alóla nemde?
2014. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy vannak! A ribizlik elég sokat járkálnak, mindenhol fellelhetőek, szerintem Te is láttál mostanság ilyet. Kis, feszülős miniszoknya, mellé tanga. Vagy az sem.
2014. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Hát drága el kell, hogy keserítselek, szerintem te sok romantikus filmet néztél.

Tangát hordok általában (nem csak miniszoknyához) és a hosszú évek alatt még egyszer sem találkoztam olyan "kis fuvallattal" ami azt eredményezte volna, hogy a szezám kitárul :)

Tudod, nem minden miniszoknya van pillekönnyű anyagból (lásd farmerszolnya), vagyis a fuvallat vajmi kevés ahhoz hogy te "szezámokat" láss.......bocs, hogy lelomboztalak :)

2014. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

a miniszoknyát eleve nem tud egy fuvallat felfújni, szóval béna vagy.


az aki mindig tangát hord, az nem tart ezért egy nagy bugyit, hogy azt vegye fel a szoknya alá, szóval béna vagy.


és béna is vagy, mondtam már?


26L

2014. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
szinte mindenki úgy hordja
2014. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is általában úgy hordom, és ilyen még nem fordult elő. De a miniszoknyák nem igazán tudnak "egy kis fuvallattól" fellebbenni.
2014. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
ebben mi lenen a bátorság?
2014. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bátorság? Meg biztosra menjünk?!


Normál bugyit maximum alváshoz hordok, bármiféle ruha alatt csak a tangát, illetve a csipkés francia bugyit tudok elviselni.


Ez nem bátorság, hanem kényelem kérdése.


A miniszoknyát pedig nem szokta felfújni a szél, mert 99%ban testhez álló.


Amire te gondolsz az maximum a combközépig érő forgós, de anyagától függő, hogy mennyire fújja a szél. Az is csak akkor lényeges, amikor valaki szélcsatornában megy és aláfúj.

2014. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
97%
Nyár van. Mit vegyek fel? Irha bundát dinamó bugyogóval?
2014. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!