Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nem gondoljátok úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem gondoljátok úgy, hogy a szép lányok gyakrabban járnak csúnya fiúval, mint a szép fiúk csúnya lánnyal?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból...hogy mi a véleményetek.

2014. jún. 18. 12:39
 1/10 Fényember ***** válasza:
Talán a lányok nem annyira felszínesek?..nem tudom...nekem mind a kettőre van példám...szerintem ez nem ennyire számszerű
2014. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Általában én is ezt látom. Bár láttam már nem egyszer csúnya lányt "szép fiúval"... szóval nem tudom.


Tény, hogy kicsit felbsazom az agyamat akkor, amikor látok egy viszonylag jó csajt egy kövér tuskóval együtt.

2014. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2


A kövérségből rögtön azt feltételezed, hogy egy tuskó?

2014. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Eddigi tapasztalataim szerint azok a fiú ismerőseim akik jól néznek ki azok inkább átlagos csajokkal vannak, tehát nem ilyen cicababákkal, de meg is értem, mert ezek a cicababák csak arra jó, h plázában sétálgassatok és mindenki láthassa milyen jó nőd van, de hosszabb kapcsolatra alkalmatlanok. Az átlagos v átlag alatti+egy vödör smink lányismerőseim akik sokat gondolnak magukról és úgy járkálnak mintha modellek lennének ezeknek meg átlag feletti palijuk van legalábis kinézetre. Szerintem a fiúknál fontosabb a humor a lazaság mint a műkörmös hisztis lányok, a lányoknak meg fontos, h jó palijuk legyen.

Nem akarok ezzel senkit megbántani,de ez a tapasztalatom ebben a témában.

20/f

2014. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 3:

Akkor elég lett volna egy jelzővel illetnem. Szándékos volt a két jelző.


(Csak nem te is kövér vagy?)

2014. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy mindenki képes eldönteni, ki kell neki. Ha valakinek a kigyúrt, üresfejű izomagyak kellenek, akkor egy olyat keres. Ha valakinek a műkörmös, szolis cicababák kellenek, akkor olyat. Ha valaki szellems, okos, intelligens és normális megjelenésű srácra vágyik,akkor olyannal jön össze, ha valaki meg egy kicsit szerényebb megjelenésű, de jó lelkű lányra, akkor meg olyannal. Nem szidhatod a másik embert azért, mert más tetszik neki, mint neked. Mindenkinek más értékek a fontosak, másra figyel, mást keres a másik emberben, ezért amikor te azt mondod, csúnya fiúval jár egy lány, nem tudhatod, hogy az a lány éppenséggel a mackós kedves barátságos pasikat kedveli, vagy a pasi amikor összejön egy nálánál semmivel sem csúnyább lánnyal, nem a külsejét látja csak, és az a lány belülről semmit sem ér, hacsak nem a szerveit felajánlva.


Nekem az a véleményem, hogy senkinek semmi köze más életéhez, más párkapcsolatához, foglalkozzon mindenki a magáéval. Én is kiakadnék, ha valaki pusztán a külsőnk ismeretében nekiállna kritizálni, hogy a barátom vagy én miért vagyunk együtt a másikkal. Ránézésre is aranyosak vagyunk együtt, nem azért, de ha valaknek éppen nem ez a zsánere? Ha megismernéd őket, egészen másképp látnád.

2014. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én gyakrabban tapasztalom azt, hogy a csúnyácska, ostobácska lányoknak van jóképű, okos pasijuk.
2014. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én párom is kövér és nem tuskó. Engem szépnek tartanak. Nálam nem az játszik közre, hogy felszínes vagyok e vagy sem. Nekem ez jön be. Mások véleményét pedig le-sza-rom.
2014. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 5


Nem vagyok kövér, csak -bár tudom, hogy a mai világban ez ritka- bennem még van együttérzés.

2014. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát ez igaz én is járnák egy fiúval aki csúnya de nem érdekel szeretem! Puszika:)))
2014. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!