Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy az unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az unalmas és kicsit csúnyácska lányok sokkal hamarabb találnak maguknak pasit, mint a különleges, érdekes és szép lányok?

Figyelt kérdés

például az osztályomban van pár kicsit buta, kövérkés, és kifejezetten csúnya lány,és valahogy mindig van pasiuk (igaz azok sem a leghelyesebbek, de akor is).

nem mondom, nincs gondom a fiúkkal, a legtöbbnek tetszem, de nem mernek megszólítani...volt pl egy srác, aki 1,5 (!!!) évet várt, amíg elhívott randira (6 hónapig voltunk együtt, nem is értettem, mitől félt ennyire, pedig kifejezetten helyes srác).

18L



2014. ápr. 11. 17:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Nincsenek akkora elvárásaik.
2014. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy kívülről egy egoista, trombitaarannyal bevont szobornak tűnsz.
2014. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
Hát, szerintem ez nagyon nem így van...
2014. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
kedves #2, még senki sem monda, hogy egoista vagyok, mivel nagyon mosolygós és kedves lánynak tartanak,de köszi a véleményt :)
2014. ápr. 11. 17:53
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
egy különleges lány mellett sokaknak elmegy az önbizalma...
2014. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
arra nem gondoltál, h a mai világban már a lányok is kezdeményezhetnek?
2014. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem is tudtam, hogy az egoizmusnak a mosolygás az ellentéte...
2014. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Most ha jól értem, magadat különleges, érdekes és szép lánynak írod le? Ego forever! :D
2014. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
áá oké,már értem az egos dolgot :D nem, most az osztályomon belül gondolkoztam, és van egy-két érdekes, kédves és dzép barátnőm, akik hiába 18 évesek, még nem volt barátjuk, és nem értik miért.
2014. ápr. 11. 18:02
 10/26 anonim ***** válasza:
Írj rám és bizonyítsd be, h a csúnyácska fiúknak is működik ez. :D
2014. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!