Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép bókokhoz ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép bókokhoz ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már jó ideje randizok, csók is volt, rengeteget bókolok neki, de azt vettem észre, hogy kezdek kifogyni az ötletekből ilyen téren. Akinek van jó ötlete és megosztaná velem, azt egy zölddel tudom jutalmazni. :)

2014. jún. 21. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne bókolj egyfolytában, mert hiteltelen és unalmas lesz. A minőségre menj, ne a mennyiségre.
2014. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Annyira szép vagy, hogy gyakorikerdeseken is megkérdeztem, milyen jó dologra hasonlítasz vajon... várjunk, nem, mégsem:D


Inkább: [link]

2014. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de remélem, nem gond, hogy válaszolok.

Például mondhatod neki, hogy mennyire szép/gyönyörű, dicsérd a ruháját, mondd, hogy milyen csinos, figyelj rá oda, és vedd észre, ha valami új rajta (például más frizura), azt is dicsérd meg.

2014. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Minek kell Annyit bókolni? Inkább tartsd meg az igazi alkalmakra, ne szórd felszínes, semmitmondó egósimogatásra.


De na nesze: [link]

2014. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja, és tényleg ne állandóan bókolj, mert az túlzás. Az pont az ellenkezőjét váltja ki.

(#3 voltam)

2014. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem állandó, csak mikor találkozok vele megdicsérem, hogy milyen szépen felöltözött stb. Azért köszi a tippeket!
2014. jún. 21. 14:58
 7/13 A kérdező kommentje:
És úgy érzem ez neki szükséges, mert egy kicsit félénk és egyszer megköszönte nekem, mivel ezektől a bókoktól nyert önbizalmat.
2014. jún. 21. 14:59
 8/13 anonim ***** válasza:
NE bókolj túl sokat, mert egy idő után elveszti az értékét. Én szeretem ha megdícsérnek, ha csinosabban öltözöm fel, vagy ha valami új rajtam :)
2014. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
szép vagy mint egy láda sör
2014. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Drágám, majdnem olyan szép vagy mint egy új traktor.
2014. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!