Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami ötlet? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ötlet? Tanácstalan vagyok és kéne egy kis segítség.

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki azért utasított el egy randit velem, mert szerinte nem ismer engem elég jól. Közbe én meg úgy hallottam, hogy igazából teljesen félreismert és ezért nem akar adni nekem egyetlen esélyt sem, mert "úgyse jönnék ki ez nem az én esetem"


Bevallom előtte nagyon régen beszéltem vele kettesben mielőtt elhívtam volna randira. Nem vallottam neki szerelmet, csupán közöltem, hogy kedvelem őt. Nem akarok többet tőle, mint eltölteni vele egy órát elbeszélgetni vele, mert én elég jól ismerem őt és tetszik a jelleme. A legnagyobb baj, hogy megígértem neki, hogy békén hagyom (nem ő kérte és nem válaszolt rá semmit, utólag belegondolva hülyeség volt elég lett volna bocsánatot kérnem, mert zavartam), de én azt szeretném elérni nála, hogy úgy döntsön a továbbiakról, hogy legalább megismeri az igazi énem és nem az alapján, amit hallott rólam, mert a fele se igaz. Sajnos jelenleg csak Facebook-on tudok vele kommunikálni, viszont ezek után szerintem csak hülyének nézne, ha ráírnék. Hogyan tudnék még ennyit elmondani neki, anélkül, hogy megszegném az ígéretem?


Kérlek titeket, ha normális ötletetek van osszátok meg velem, adok rá zöldet is akár.



2014. jún. 17. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányként én örülnék ha ki szeretnéd magad magyarázni. Viszont vannak olyan esetek, pl ha durva dolgokat hallott rólad, hogy akármit mondhatnál, nem hinném el és semmi esetre sem adnék több esélyt. Sajnálom de ezt szerintem sokan így gondolják, még a fiúk is.

Én a helyedben úgy írnék rà facen, hogy leszögezném, hogy nem mentegetőzni akarok csak nem szeretném, hogy ne az igazi énemet ismerje. Ezt lehet nehéz megfogalmazni, hogy ne legyen továbbra is visszautasító :/ ha segítség kell írj rám :)

2014. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andrea Henrietta ***** válasza:
Ne randira hívd, hanem csak beszélgetni, hogy jobban megismerjétek egymást. Írd le neki, hogy te is tisztában vagy azzal, hogy talán később sem akartok majd egymástól többet, de azért mégis jobb lenne megismerni egymást, mert később is elég lesz arról dönteni, hogy egymáshoz illetek e vagy sem. Biztosítsd, hogy nem ragadni akarsz rá, de nyugodtabb lennél ha tudnád hogy az igazi személyiségedet ismerné.
2014. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2014. jún. 18. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!