Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van sok nővel, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van sok nővel, akiket semmi más sem érdekel egy pasinál, csak az hogy az miként néz ki és milyen az ágyban? Szerintem ez nem jó.

Figyelt kérdés

[link]


Még egyes nők azt is elnézik egy férfinak, aki tetszik nekik, hogy az egy bűnöző, lop, csal, veri a nőket, vagy bármi. Miért?


2014. jún. 22. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol velük? Miért egy réteg alapján határozod meg a véleményed a nőkről?
2014. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez tényleg csak sok nőre igaz, de nem mindre. Naná, hogy nem jó. Azért lehet még találni olyat ne aggódj, aki nem ilyen.
2014. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sok a hülye ember, a legtöbb hírhedt gyilkos is kap rajongói leveleket. Szerintem nem kell ezek miatt féltékenykedned:D
2014. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Dennis Moore ***** válasza:
28%

A nők ösztönösen vonzódnak az agresszív férfiakhoz. Ennek evolúciós okai vannak, a vadonban jóval nagyobb volt a túlélési esély egy agresszív férfi mellett, aki meg tudja védeni a párját és az utódokat.

Persze egy intelligens nőt elsősorban nem az ösztönei irányítanak, a kevésbé intelligenseket viszont igen.

2014. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
És neked az a néhány nő a célcsoportod, akik ezekre buknak, vagy miért vagy ezen fennakadva?
2014. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

"A nők ösztönösen vonzódnak az agresszív férfiakhoz. "


Nő vagyok, és nem arról van szó, hogy nem irányítanának az ösztöneim semmilyen szinten sem, de egyszerűen a büdös életben nem volt ilyen ösztönöm. Nem kell ellenállnom az agresszív férfiaknak, hanem földöntúli módon taszítanak. Testileg-lelkileg. Nem hinném, hogy egyedül lennék ezzel - illetve TUDOM, hogy nem.

Valamint tanultam némi evolúciós pszichológiát, és soha nem olvastam/hallottam sehol olyat, hogy az agresszió szerepelne a nők párválasztási preferenciái között.


Megspórolhattam volna a rizsát most, és kifejezhettem volna egy szóval a lényeget: bullshit.

2014. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Shades Of Cool: Nem vagy egyedül ezzel, én is ilyen vagyok.
2014. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Dennis Moore ***** válasza:

"Valamint tanultam némi evolúciós pszichológiát"


Na ez az igazi bullshit, kedvesem.

Nem csak hogy közvetlen, de közvetett összefüggés is van az agresszivitás és a női párválasztás között, ha már itt tartunk. A másodlagos nemi jellegek erőteljes kifejeződése bizonyítottan igen fontos preferencia a női pátválasztásban. A férfiaknál ezek a jellegek összefüggnek a tesztoszteron szinttel. A vizsgálatok pedig szoros összefüggést találtak a vérplazmában keringő

tesztoszteron mennyisége és a fenyegetésekre és

provokációra adott agresszív válaszok intenzitása között.

Másik közvetett összefüggés, pedig az, hogy a nőstények minden fajnál mindig a domináns hímet választják, amely dominanciát a hím agresszivitás nélkül nem tudta volna kivívni.

Másrészt "a nők olyan tulajdonságokat részesítenek előnyben potenciális párjuknál, amelyek az erőforrások birtoklását, valamint megszerzésüknek jövőbeli lehetőségét mutatják." (Bereckei Tamás: Evolúciópszichológia, Osiris 2003) Amely esetben a hím agresszivitása előnyös tulajdonság.

2014. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
menj már a bús p*csába a hülyeségeddel
2014. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Először is, nem vagyok a kedvesed.

Másodszor pedig hatalmas öngólt lőttél, mivel lebullshitezted az evolúciós pszichológiát, amit tanultam, majd a végén abból a könyvből idéztél, ami a kurzus alapja volt, és olvastam is.


De legalább már teljesen tiszta, hogy mi a helyzet: egyszerűen nem vagy képes értelmezni, amit ez a könyv ír.


"a nők olyan tulajdonságokat részesítenek előnyben potenciális párjuknál, amelyek az erőforrások birtoklását, valamint megszerzésüknek jövőbeli lehetőségét mutatják."

Ebben hol van neked az agresszió? Elárulom: sehol.


Az tény, hogy sok nő preferálja a domináns hímeket, de a dominancia sem egyenlő az agresszióval.


Na, végül egy kis saját vélemény (ami lehetséges, hogy igencsak szubjektív):

Értelmes, intelligens nő menekül az agresszív paliktól, méghozzá azért, mert PRIMITÍVEK.

2014. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!