Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "próbálkozz átlagos lányokná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "próbálkozz átlagos lányoknál" tanács azt jelenti, hogy szándékosan hagyjam figyelmen kívül a nekem tetszőket, és olyat keressek, aki nem jön be?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez inkább csak ilyen "hagyjál már végre békén a siránkozásoddal" szöveg.
2014. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező nekem is mindig ehhez hasonlókat mondanak, de én nem tudok kapcsolatba lenni olyan lánnyal akihez testileg nem vonzódom. Szóval szerintem ne adj lejjebb az igényeidből csak azért mert mások azt mondják.
2014. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem is igazán látom hogy egy ilyen kapcsolatnak mi lenne az értelme. Nem arról szólna a dolog, hogy oda vagyunk egymásért? Azt nem igazán tudom elképzelni, ha az a véleményem róla, hogy "hát so-so"
2014. jún. 23. 09:52
 4/13 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a "adj le az igényeidből" duma, mert összejössz egy olyasvalakivel, aki nem jön be, akkor az a kapcsolat egy nyögvevelős valami lenne. Nyílván ha ilyen igények vannak, hogy "csak magaslábú nagymellű bombázók", akkor abból le lehet adni, de túlzásba nem kell esni.


Én az ilyen emberek helyében azt a tanácsot adnám, hogy fejleszd önmagad, személyiségedet önfejlesztő könyvekkel. Neten vagy torrenten fenn van egy csomó angol könyv, kezdetnek amit én ajánlok, az Michael Pilinsky - Without Embarrasment című műve.


Ezek mellé azt is ajánlom, hogy sportoljon, nem azért, hogy jól nézzen ki, hanem mert önbizalmat ad.

2014. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem érzem eget verőnek az igényeimet.. Igazából egyébként is azt látom, hogy a lányok elég nagy részénél a saját külseje is azon áll vagy bukik, hogy hogyan öltözik, mennyire ad magára. Nekem pl. teljesen jó lenne olyan, akinek átlagos női arca van (tehát azért nem csúnya), és egyébként mindent megtesz azért, hogy csinos legyen, mert az ilyenek csinosak is szoktak lenni.
2014. jún. 23. 10:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, ne az igényeidet add le, hanem nőlj fel az igényeidhez.


Én egy csinos, szép, igényes, intelligens, diplomás nő vagyok. Nincsenek nagy igényeim, csak azt várom el a férfiaktól, amit én is letettem az asztalra. Semmi mást.


Viszont van, amikor egy-két olyan férfi talál meg, akik elhízottak, igénytelenül öltözködnek, nincs ízlésük, se biztos állásuk. Ők is ezt lobogtatják, hogy de hát ők nem adnak le az igényükből, mert nem fognak olyannal összejönni, akik nem az esetük. Finoman megmondtam nekik, hogy ez rendben is van, de szerintük, mennyi esélyük van így nálam? Konvergál a nullához... De, ha adnának magukra, kinéznének valahogy és foglalkoznának magukkal, fizikai és lelki értelemben is, tanulnának és értelmes munkát szereznének, akkor mennyivel több esélyük lehetne olyanoknál, akik tényleg bejönnek nekik.

Persze megsértődnek, és még csak el se gondolkodnak azon, hogy vajon van-e igazság abban amit mondtam...


Szóval, nem kell leadni az igényeidből, de ha csinos, értelmes, igényes nőt akarsz, akkor neked is olyanná kéne válnod. Ellenben csak önsajnáltatás az egész.

2014. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4-es: ez így teljesen korrekt. Azokban a dolgokban, amikre van ráhatásom, én is mindent megteszek (sport, tanulás, öltözködés, tájékozottság, stb).

Engem inkább az aggaszt, amiken nem tudok változtatni: hogy milyen az arcom, hogy milyen magas vagyok, stb. Mert nem egyszer látok olyan pasit gyönyörű nővel, akit szimplán ezek az adottságai vonzóbbá tesznek sok nő szemében, mint amit én valaha elérhetek energiát nem kímélve.

2014. jún. 23. 10:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, tipikus esete vagy a mondásnak: a külsejükkel sokan elégedetlenek, a belsejével senki...


Csak egy példa: Én kifejezetten jónő vagyok (nem a plázacica típus, mivel van agyam), a barátom egy alacsony (173cm), sovány (kb.63kg), mindig kockás ingben járó informatikus srác. A belseje viszont tökéletes, ő a tökéletes Férfi, a tökéletes Ember.


Azt írod, nincsenek nagy igényeid, akkor az átlagos lányok miért nem jók? Az átlagos nem azt jelenti, hogy kövér, Jennifer Aniston pl. bőven az átlagos kategória arcra szerintem. Ez nem azt jelenti, hogy leadsz az igényeidből, ha nem kivasalt hajú, 30kg-omos barátnőd lesz, hanem hogy egy "átlagos" nő (de bicskanyitogató ez a kifejezés, teee) sokkal több mindenben jó: szép, okos, humoros lehet, míg a nem átlagos csak szép.


27L

2014. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát az én szememben egy Jennifer Aniston simán jó nő. Főleg ha egy ilyen csaj még jól is öltözködik, tudja mi áll neki jól, akkor az már nálam a fullos kategória. Átlagos alatt én olyat értek, akiben nem látok semmi vonzót, semmit, ami miatt tetszene.

Amúgy nem azt írtam, hogy tökéletes a belsőm, vannak gondok ott is. Azt írtam, hgy ami tőlem függ, abban mindent megteszek, hogy jó parti legyek.

2014. jún. 23. 10:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak nem értem, hogy számodra mi az átlagos. Az átlagos számodra a ronda? Mert egy vékony lány is lehet átlagos. Én pl. 158cm/49kg, 90c-s szőke vagyok, mégis tökre átlagosnak látom magam, mert manapság mindenki jól néz ki...nem értem, mit jelent neked az, hogy átlagos.
2014. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!