Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felszínes vagyok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha az átlagos, nem szép lányok egyszerűen nem mozdítanak meg bennem semmit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem felszínes vagy, hanem férfi.
2014. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az,csak nagyok az igényeid.
2014. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ugyan ilyen vagy a lányok szemében, mint a te szemedben az átlagos, nem szép lányok, akkor igen, felszínes vagy.
2014. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. nem látom az összefüggést. A felszínességet miért a saját külsőm határozza meg?
2014. jún. 12. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem látod?Engedd meg, hogy elmagyarázzam.Hogyha ronda vagy és bomba nőt akarsz és csak azért, mert az átlagos, nem szép lányok, akik veled egy kategóriában vannak nem érdekelnek, mert nem mozdít meg benned semmit, akkor felszínes vagy.
2014. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fene tudja, szerintem nem vagy az.
2014. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha helyes vagyok, és csak a szép lányok tetszenek, akkor nem vagyok felszínes, ha nem vagyok helyes, és ugyanazok tetszenek, akkor már felszínes vagyok? :D
2014. jún. 12. 15:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem akkor vagy felszínes ha csak a külsőségek érdekelnek (hogy néz ki az illető, mennyire mutat jól melletted, fel lehet-e vágni vele, mennyi pénze van). Ha a tartalmasabb értekkel bíró dolgok neked nem számítanak egy párkapcsolatban vagy feláldozhatók az előbb említett dolgokért. Önmagában az hogy egy nő legyen az bármilyen nem fog meg külsőre nem felszínesség. Mindenkinek más az ízlése.
2014. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Citation ***** válasza:
Mindegy felszínes vagy-e, avagy csak szimplán igényes. Tapasztalatból mondom szar életed lesz. A kincsek a "túloldalon" vannak!
2014. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SzLaciZ válasza:

Az attól függ.


Ha pl. arra gondolsz, hogy az utcán vagy egy bárban látsz egy szép lányt és csak az mozdít meg benned valamit akkor nem vagy felszínes, csupán férfi.


Akkor van probléma és vagy felszínes ha azután is miután már ismered az illetőket, továbbra is csak a külső alapján ítéled meg őket.

2014. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!