Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy pont azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pont azt dicséri, amit én nem szeretek magamon?

Figyelt kérdés
Van egy pár dolog a külsőmmel kapcsolatban, amivel nem vagyok kibékülve. Mégis pont ezeket dicséri, akit megismertem. Ez hogy lehet? :D Én meg elég nehezen hiszem el, hogy komolyan gondolja, amikor bókol.
2014. jún. 24. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ti csajok mindig nyavajogtok, fogadd el amit a barátod mond, jól nézel ki! :)
2014. jún. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert külső szemmel másabbul mennek a dolgok kissé. Én például meg voltam győződve arról, hogy a borosta nem áll jól nekem, barátnőm viszont nagyon szereti. Most erre mit lehet mondani? Örülök neki, ha másnak akkor is bejövök, amikor saját magam meggyőződése szerint nem nézek ki jól. Tegyük persze hozzá, hogy azóta, mióta a barátnőm szerint szexi vagyok borostával, már én is úgy gondolom, hogy jól áll nekem :D
2014. jún. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Lehet hogy amit te hátránynak érzel az nem is hátrány hanem pont hogy különlegessé tesz... én is szeretem a különlegességeket:)

Ha bővebben van kedved beszélni róla hogy mi is ez... csak írj...

2014. jún. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Suliba ahol jártam volt egy lány akinek szét álltak a fülei. Én belezugtam... Nagyon szép lány volt! Szerintem ő biztos nem szerette a füleit. Pedig gyönyörű a lány!
2014. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy bajban lenne az emberiség, ha mindenkinek, mindenben ugyan az tetszene. Már akkor baj van, ha ketten ugyan abba szeretnek bele..
2014. jún. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert önmagunkat kicsit kritikusabban látjuk, főleg mi nők.

Sokszor nem tetszik nekünk, az ami karakteressé teszi a megjelenésünket, másnak meg pont az fog megtetszeni. Fogadd el a bókjait, és próbáld meg a "szemüvegén" keresztül nézni önmagad. Lehet, hogy pont ezekre a vonásokra leszel büszke idővel, hiszen ez tesz olyanná, amitől te te vagy, ez emel ki a tömegből.

2014. jún. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is pont azokat dicséri, szerintem ebben benne van az is, hogy amiért különleges vagy, és nem ugyanúgy nézel ki, mint egy másik ember az pont aaz olyan dolgok miatt van, ami kicsit "furcsa" rajtad. :)
2014. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha a barátod mondja, az ugy is van. Nyugi :)
2014. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!