Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok a szomszédomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szomszédomba. De nem értem az érzéseit. Keres, de mégsem akar igazán? Hagyjam ott a mostani barátom érte?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a szomszédomba, de közbe van barátom(akit nem igazán szeretek,vagyis egyszer igen, egyszer nem). A szomszédom már 2 éve tetszik. 4 hónapja felvett msn-re, és beszélgettünk. Egyszer randiztunk de azt is úgy, hogy a haverja is ott volt. Sosem voltak teljesen nyilvánvalóak a szándékai velem, nem értettem, hogy mit akar.Egyszer ír msn-en , meg néha összefutunk,(egyszer elhívott egy buliba, de nem tudtam elmenni)és érzem ,hogy tetszek neki de legtöbbször nincs semmi különös.Ezt 2 hétig birtam, és utána feladtam és összejöttem a mostani barátommal(akit nem igazán szeretek, 3 hónap és 2 hete vagyunk már együtt). Mikor meglátott vele a szomszédom 1.-nek, folyamatosan csak bámult. Azóta rám sem ír. Nem tudom mit tegyek, hagyjam ott a barátom azért, akit lehet h sose kapok meg?
2010. jan. 4. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

ne tedd, és szeress olyasvalakit aki megérdemli...

elég bunkó dolog a pasid háta mögött a szomszédra vágyakozni nem goldolod?

2010. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt máshogy nem tudod tisztázni,csak ha rákérdezel
2010. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd kialakul. Ezt a dolgot beszéld meg a szomszédoddal, hogy miért nem beszél veled. A fiú akivel jársz azzal is lesz valami az idő folyamán. Próbálj meg lazulni és megnyugodni és hagyd, hogy az események kövessék egymást. Hidd el előbb-útóbb meg fog oldódni a dolog.
2010. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat, ha tudtok még valami jó ötletet írhattok:)
2010. jan. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!