Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a szomszédomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szomszédomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 02:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom mondd el neki is, ne csak nekünk!
2011. júl. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ciki?am. már több hónapja..csak nem hiszem hogy ln tetszem neki..
2011. júl. 12. 02:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor csak finoman célozgass neki, és próbáld kideríteni, hogy mit gondol :) Vagy kérj meg egy másik szomszédot, hogy hozzon fel témaképp téged, h mit gondol rólad... :D


22/F

2011. júl. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Melyik szomszédot?60 éves bolondot vagy azt amelyiket tegnap elküldtem az jó anyukájába a zene miatt?:D
2011. júl. 12. 02:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Célnak megfelel bármelyik, lefizeted utóbbit pl egy üveg pezsivel, és kalap :D Figyelj, jobbat nem tudok tanácsolni, de szerintem más sem :D Vagy kérdezz rá te konkrétan :P Ma már nem cink, ha a csaj kezdeményez, sőt...
2011. júl. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom hogy kezdjek bele:-S
2011. júl. 12. 02:25
 7/11 anonim ***** válasza:
legelőször is vegyél erőt magadon... :) úgy látom, rádférne némi bátorság! :P
2011. júl. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cyklon ***** válasza:
Lehajtasz 2-3 felest és megindul a nyelved :D Több hónapja? Te több hónap alatt nem voltál képes leszűrni hogy te bejössz-e neki vagy nem? Na csak mert én ilyen esetben biztos hogy már rég körbe nyaltam volna a földet hogy megtudjam mik az esélyeim :D
2011. júl. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaja több hónapja!DE 9 éve ismerem:D
2011. júl. 12. 08:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló a sztorink, nekem is tetszik a szomszéd srác, persze mi nagyon jó haverok vagyunk, bár ő 2 évvel fiatalabb, de ez engem nem zavar. 11 éve ismerem őt. na de lényeg hogy legyél bátor
2011. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!