Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy teljes kataszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy teljes katasztrófa pasi miért akar még valakit magával rántani és rákényszeríteni a sorsára?

Figyelt kérdés
Se rendes munkája, se pénze, még csak jól sem néz ki.
2014. jún. 25. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
dugni akar és nem rákényszeríteni a sorsára
2014. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kissé anyagias vagy!
2014. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
És valami lényeges dolgot is el tudsz mondani róla, vagy te is leragadtál pár felszínes paraméternél?
2014. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek jelenleg nincs munkája meg pénze az már az ő sorsa? Szerintem nem ezek az értékek az életben.
2014. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
úúúú az ilyenek energiavámpírok,koptasd le gyorsan!!!
2014. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "rákényszerít"? Kit, miért, hogyan?
2014. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kényszeríteni? Akkor ráadásul még erőszakos is. Talán a frusztrációi miatt, vagy ez az alapjelleme.
2014. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem frusztrált és depressziós, akkor nem értem a problémád. Szimplán csak normális kapcsolatot akar.


Elmesélem milyen, amikor egy igazi katasztrófa pasi akar magával rántani.

Régebben itt, ezen az oldalon feltűnően sírt, panaszkodott egy srác. Próbáltam neki segíteni, elbeszélgettünk priviben, aztán fb-on folytattuk. Messze is lakott, és olyan szinten romokban volt, hogy alkalmatlan volt a kapcsolatra. Állandóan az öngyilkosságon kattogott, gyűlölte a nők 90%-át, soha nem volt normális kapcsolata, 25 éves létére csak k..urvákkal feküdt le, valamint az egyik volt barátnője (vmi kis tinilány) azért szakított vele kb. 2 hét után, mert nem használt dezodort. Munkája, életcélja egyáltalán nem volt.

Kb. 1 nap után annyira beizgult attól, hogy foglalkozom vele, hogy szerelmes verset írt nekem. Finoman hárítottam, mire idegrohamot kapott. Ha nem írtam neki vissza 10 percig, akkor már azzal jött, hogy biztos pasizom, azért hanyagolom őt. Sírós hangfelvételeket küldött, amiben elmondta, hogy mennyire rossz az élete, majd randit kért, merthogy én vagyok az utolsó reménysugár neki.

Nemet mondtam. A következő lépés az volt, hogy azzal zsarolt, hogy randizzak vele, vagy különben megöli magát.

Itt kiakadtam, és elmondtam a véleményem, hogy ebben az állapotban alkalmatlan a kapcsolatra, és én nem pácienst szeretnék, hanem TÁRSAT.

Erre elhordott minden mocskos k..uvárnak, és tiltott. :D


Na, erre varrj gombot!

2014. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ha nem érdekel. A többi az Ő baja.
2014. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!