Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik osztálytársam elhívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik osztálytársam elhívott egy találkozóra, de nem tudom h ez most randi?

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam akivel egész jóban vagyok és kb. 2 hónapja tudom h szerelmes belém.( nem ő mondta el)de én nem vagyok belé szerelmes. viszont nemrég felhívott h szeretne találkozni velem , persze nem vagyok bunkó , igent mondtam. Csak azt nem tudom / értem h ő most azt hiszi h randi? vagy ez tényleg randi? Be fog próbálkozni? meg akar majd csókolni? nem szeretném megbántani, de úgy érzem h nem ő az igazi.

2014. jún. 25. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled, akkor miért mondtál igent? Ez megint rosszul fog elsülni...
2014. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mint az imént leírtam a kérdésben , nem szeretném megbántani. pl. szerintem nekem sem esne jól ha a fiú aki tetszik semmilyen indok nélkül rávágná h nem . ha nem tetszek neki , legalább legyen benne annyi tisztelet h eljön és a szemembe mondja, nem pedig kifogásokat gyárt.
2014. jún. 25. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
elmész a találkozóra,és,ha bepróbálkozik,akkor szólsz neki,hogy bocsi,de pl:most nem akarsz kapcsolatot egy ideig/nem vágysz barátnál többre
2014. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néha jobb, ha már az elején tiszta vizet öntünk a pohárba, ezt úgy mondom, hogy én is voltam ilyen szituban, és a csaj csak terelt nem mondta el az igazat, amire később rájöttem, és az elég rosszul esett.
2014. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam :) köszönöm.
2014. jún. 25. 21:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Bruce Csődör Roberts : igazad van , de 2 évig semmi jelét nem, adta h tetszenék neki, ezért eléggé meglepődtem amikor megtudtam . de ez számomra csak egy baráti találkozónal minősül.
2014. jún. 25. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy randi, nem volt egyértelmű, tehát azzal nem is indokolhattad volna nagyon, hogy nem tetszik, és ezért nem szeretnél elmenni. Szerintem egyelőre korrekt voltál. Ott majd kiderül, hogy mit vár ettől a találkozótól, és ha kell, tiszta vizet önthetsz a pohárba. Sajnos, amíg nem vallja be, hogy mit érez, nem is tudod neki megmondani, hogy nem szeretnél tőle semmit.
2014. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Én 9.-ben szerettem bele a csajba, és csak 12-ikben hívtam el először. Persze ez személyiség kérdése.
2014. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
14. Most ballagtam
2014. jún. 25. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!