Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok nagy része tényleg ennyire célorientált, ennyire eredmény centrikus, hogy csak az érdekli, hogy mije van a srácnak, nem pedig az, hogy mennyire próbálkozik, mennyire törekszik a cél felé?

Figyelt kérdés
Az nem érdekli őket, hogy hogyan jutott el oda, ahová, az nem érdekli őket, csak az eredmény? Teszem fel van egy huszonéves, 30 as férfi és tör a cél felé, próbálkozik jobb munkahely felé evickélni minden eredjével, de nem jön össze, akkor az már nem jó pasi, mert hiába próbálkozik ezerrel, de nincs sikere? Vagy szeretne lakást, autót venni és kapaszkodik ahogy tud és gyűjtöget a fizetéséből rendkívül okosan, de mégsem jön össze hamar a lakás, c sak pl 10 év múlva, akkor már nem jó pasi, mert még nincs meg a lakás, amit a lányok rögtön akarnak? Főleg ha jön a baba. Vagy nincs barátja a srácnak, de törekszik rá, hogy legyen és mindenkivel barátkozik, de mégsem jön össze a barát neki, akkor a lányok lúzernek könyvelik el, mert hiába a próbálkozás, ha nincs siker? Ennyire sikerorientált lett a legtöbb mai nő? Nem hajlandóak magukba nézni? Az erőfeszítés nem számít nekik, csak az eredmény? Az sem fontos, ha apuka tolta a pasija alá a kocsit stb, de a végeredmény mégis csak kézzel fogható? Ennyire számítóak sokan?
2014. jún. 26. 12:39
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én pl szeretem ha egy pasin látni, hogy próbálkozik, de ha NAGYON sokáig nem jön össze neki a dolog, VAGY irreális célokat tűz ki maga elé, aztán csodálkozik, hogy miért nem sikerült, na az gáz sztem. Nálam pl nagyon imponáló, ha egy korombeli srácnak már van jogsija legalább.

20/L

2014. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, botlottam már ilyen nőbe. Elég szаr helyzetben voltam, és pont akkoriban kezdtem kievickélni a rossz körülményekből, amikor megismerkedtem vele. Mondanom sem kell, hogy a lányt abszolút nem érdekelte, hogy rávettem magam a célkitűzések megvalósítására, a céljaim elérésére, az álmaim megvalósítására.


Sajnos úgy tapasztalom, hogy a nőket igenis érdekli, hogy mit tudsz felmutatni, de ezért nem ítélem el őket, mert részben igazuk van. Nem rosszindulatból mondom, de egy szakadt csövessel nyilván senki sem akar összejönni, aki a napi betevőjét is koccintósra költi el. Kezdek lassacskán kiigazodni a nőkön, csak ők igen hülyén tudják kifejezni magukat, és inkább szépítenek, nem mondanak igazat.


Számtalan példát látni itt is, hogy ezerszer leírják, őket nem érdekli a pénz, meg az anyagiak. De igenis érdekli őket, és tessék már felvállalni ezt. Nekünk férfiaknak erre van szükségünk, hogy igenis kimondjátok, hogy fontos számotokra a megélhetés! Sokkal többre értékelünk egy egyenes korrekt nőt, aki a nőiességét, az elvárásait felvállalva kimondja az igazat, s nem ferdít, hazudik, beszél mellé csak azért, hogy önmagát jobb színben tüntesse fel a férfiak előtt, mert így pont maguk alatt vágják a fát.


Leírom a szokásos közhelyet is: mélységes tisztelet a ritka kevés kivételnek!

2014. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

kérdező, költözz rendes városba, legyen normális végzettséged, és értékes lányokba fogsz botlani, persze ha nem a szoliban keresed.


de addig csak nyafogásra van lehetőséged, remélem, tudod.

2014. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!