Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki teljesen meg...

Van egy fiú aki teljesen meg hülyített. Mi lesz az eredmény ha odamegyek hozzá és lesmárolom?

Figyelt kérdés
És vissza akarok vágni neki, mert elegem van a hülyeségeiből. Már nem akarok tőle semmi komolyat csak azt hogy érezze, hogy én mit éreztem iránta mindvégig.Mi lesz az eredmény ha odamegyek hozzá és lesmárolom? Tudom butaságnak tűnik de nem bírom másképp.

2014. máj. 4. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy meg mered-e.
2014. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hajrá
2014. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mik lehetnek a reakciói? Nagyon nagy butaság? Mi lehet a legrosszabb?
2014. máj. 4. 20:40
 4/18 anonim ***** válasza:
a legrosszabb az hogy örülni fog neki :D
2014. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
:D ez nagy :D én is ebben a szituban vagyok, de nem merem meg tenni XD félek be égek és akkor szintén én szívom meg :D az van, hogy én meg komoly kapcsolatot szeretnék tőle.
2014. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4 válaszoló :D sírok, olyan szívesen végig nézném kandikamerán :D 5 voltam
2014. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nagyon beleszerettem, csak tényleg annyi rossz szól ellene, hogy egy kiadós sírás után ezt tanácsoltak barátnőim és én is ezt tartom a legjobbnak. Én is nagyon félek.
2014. máj. 4. 20:43
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy hülyeség? Mi lehet még az eredménye?
2014. máj. 4. 20:45
 9/18 anonim ***** válasza:
A lányok nem nagyon szokták lesmárolni csak úgy a srácokat, meglepődne biztos a gyerek, lehet még össze is jönnétek 1-2 alkalomra sőt én ezt csinálnám :D de komoly em valószínű hogy lesz,.
2014. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát kösd fel a bugyidat :D XD
2014. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!