Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, mennyi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mennyi az a nettó bér ami alatt (ha nincs párotok) nem jöttök össze egy 25 feletti sráccal, ha az a legjobb srác is a világon? Mert sajnos az anyagiak lényegesek.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Itt pl kiderül, hogy mindenkinek a párja jól keres, 200 nettó felett. Én 200 alatt keresek valamivel és körberöhögnek a lányok, bármennyire is értékes srác vagyok belül. Ennyire ramaty a helyzet? Őszintén, mennyi az a nettó bér, hogy az alatt kínos párkapcsolatot kezdeni egy 25-35 közötti férfival? Őszintén, tökre őszintén mondjátok meg, engem nagyon érdekelnek az igaz válaszok, nem pedig a ,,jó a minimálbér is" szlogenek. Köszönöm.


2014. jún. 26. 13:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

K*rv* értékes lehetsz ha a béreddel csajozol.

Én élből nem mondom meg, még a szüleim se tudják mennyit keresek, nem hogy egy idegen csak

2014. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ennyi. Én sem kötöm senki orrára, hogy mennyit keresek. Bár szerencsére már megtaláltam azt a lányt, akit nem is érdekel. Szóval tessék van olyan lány.
2014. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Őszintén? Párom 25 feletti, jelenleg munkanélküli, kicsit visszament tanulni, a jobb kereset reményében. Másfél éve együtt vagyunk. Inkább keress normális, anyagilag független, nem-élősködő barátnőt. Létezik, csak kicsit tovább kell keresni, mint az olyat, aki szeret eltartott lenni. ;)
2014. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
200 alatt van még a bruttóm is. Ennek ellenére sosem volt gond a pártalálással. 26 vagyok
2014. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

A lakótársam 23, 170-et keres és mindig van nője (szexelni és járni is), mert jóképű, okos, eleven, humoros, szexi, kedves, udvarias...tudod...olyan nők között kell próbálkozni, akik nem értéktelenek. és akkor nem csak a pénz számít.


amúgy nem tudom, én 180-at keresek most, ha a pasim mondjuk 50-et keresne, és én fizetném a nyaralásokat, sőt az albinkat is, az elég furesz lenne.


27N

2014. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem találok olyat, csak olyat, aki rögtön agyal, hogy biztos keveset kereshetek ha 12 éves autóm van és albérletben élek. 6 randi, 6 agyalós csaj és nulla folytatás. Az a baj, hogy mindegyik kérdezi mi a munkám, ha nem azt hallja, hogy így meg úgy vezető, középvezető stb, akkor alábbhagy a lelkesedésük. Mindezt nem pénzéhes lányoktól kapom.
2014. jún. 26. 13:55
 7/22 anonim ***** válasza:
de igen, azoktól kapod.
2014. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és én is 200 alatt keresek, szóval miért várnám el egy férfitól, hogy ő többet keressen? Azzal magamat is lenézném, ha másokat lenéznék az alacsonyabb fizetésük miatt.
2014. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Miért akkor kiktől kapod? Buddhista szerzetesektől?
2014. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nincs autóm és albérletben élek ... senkinek nem mondom meg mennyit keresek (én sem mindig tudom :-P). Vannak kapcsolataim, barátnőim, szeretőim - mielőtt valaki belekötne, mindegyik tudja, hogy hogyan élek, nem titokban csinálom a hátuk mögött.
2014. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!