Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, mennyi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mennyi az a nettó bér ami alatt (ha nincs párotok) nem jöttök össze egy 25 feletti sráccal, ha az a legjobb srác is a világon? Mert sajnos az anyagiak lényegesek.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Itt pl kiderül, hogy mindenkinek a párja jól keres, 200 nettó felett. Én 200 alatt keresek valamivel és körberöhögnek a lányok, bármennyire is értékes srác vagyok belül. Ennyire ramaty a helyzet? Őszintén, mennyi az a nettó bér, hogy az alatt kínos párkapcsolatot kezdeni egy 25-35 közötti férfival? Őszintén, tökre őszintén mondjátok meg, engem nagyon érdekelnek az igaz válaszok, nem pedig a ,,jó a minimálbér is" szlogenek. Köszönöm.


2014. jún. 26. 13:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy vannak ismerős 10 en éves fiúk, lányokat akiket ismerek a munkámból kifolyólag. Na ne értsetek félre, 28 vagyok és csak ismerek ilyeneket. Hány és hány olyan esetről tudok, ahol a gyerek bevallja nekem, hogy anya csak 70 et keres, apa meg 320 at, apa sokat is iszik és sokszor megveri anyát, anya mégsem hagyja el, mert földönfutó lenne. Kb 12 ilyen esetről tudok. Csak a tisztánlátás végett mondom ezt, nem viccből és jópofaságból. Túl sok ilyen eset van, hogy a véletlenekről beszéljünk, hogy a nőknek nem baj, ha a pasi sokkal de sokkal többet keres, de ha fordítva van ez, akkor toporzékolnak és elhagyhatják a pasit adott esetben.
2014. jún. 26. 14:03
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja4 És idősebb vagyok a megadott korosztálytól ...
2014. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem azért emberek, de miről beszélünk? Magyarországon csak kevés szerencsés ember keres 120-150 fölött. Diktatúra, korrupció, kilátástalanság, hanyatlás jellemzi a gazdaságot. Az a nő aki ebben a környezetben 200 feletti fizetést vár, az olyan is. Én ha sok pénzem lenne is, 12 éves autóval mennék a randira, mert ne a pénzem miatt szeressen.
2014. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Na jó én depis lettem az oldalon repkedő 30cm-es falloszok és 900k-s fizetések láttán.:D:D
2014. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj, hogy keveset keresel, legalább van munkád, már ez is pozitívum. :D Inkább sok nőt az rettent el, hogy sokan nem képesek beosztani azt a keveset ami van, és hitelre vesznek minden szarságot, meg szórják a pénzt baromságokra, pl. cigi mindig van otthon, kaja meg csak fizetéskor 2 napig. Ha meg többet keres nálad a nő, akkor ugyanúgy jogos, hogy nem akar ő "eltartani", mint ahogy fordított esetben te sem tennéd.
2014. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

De, ezeket pénzéhes lányoktól kapod, mert aki nem olyan, az nem agyal. Egyébként kétlem, sőt, NEM HISZEM EL, hogy emiatt hagytak ott, vagy emiatt nem jön össze.

Ha te komolyan a bérpapíroddal csajozol, akkor megérdemled.

2014. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én 150 nettó-t kapok,van egy öreg de jó állapotban lévő bmw-m, és mindenki leszar.

Én is folyton látom amit a kérdező mond. Sajna ezek tudják mi mennyibe kerül, és a kb 600e-s kocsim nem elég drága.

Erre varj gombot :-)


24f

2014. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Talán nem pénzzel és kocsival kellene csajozni, hanem személyiséggel, intelligenciával és charme-mal :-P Jobban bejön :-D
2014. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is máshol lehet a gond, árad a pancserség a kérdezőből, meg a BMW-s csávóból. Az a nő, meg aki 70-et keres, a pasija meg 320-at az azért nem hagyja ott a csávót, mert nincs hova menni, utcára kerülne, valahogy el kell látni a gyereket, erre nem gondoltál? Olvastam egy nőről, aki megpróbált elmenni, de nem tudott, mert munkát se kapott, kénytelen volt ott maradni az alkoholista férjénél, és egyszer dühében megölte.
2014. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Pandas74 ***** válasza:
Udv!A kerdesre a sajat helyzetemmel valaszolok!40 evesen kamionoskent dolgozom,fizetesem 520-640 ezer forint havonta,ezert 3 hetig vagyok tavol,1 hetet otthon,9 eve csinalom,nem mindig volt ennyi.....ezidoalatt kihult a hazassagom,ha kulonmennenk,szerinted milyen esellyel talalnek normalis not magam melle,felteve ,hogy tovabb kell folytassam ezt a munkat a fizetes miatt?Ebben az esetben nem igazan szamit a penz,"berpapirral"nem lehet csajozni,ahhoz tobb kell!Jo ha tudsz gondoskodni a parodrol,sot ez jogos elvaras is ,de az igenyek manapsag jocskan elszalltak.A lanyok korberohognek ,ezt irod,es ugy gondolod a penz miatt van ,azzal megoldhato lenne a helyzet.....vigyel el engem is kozejuk,bemutatom nekik a fizetesi papiromat.....aztan megmondjuk nekik,hogy mivel foglalkozom.Szerinted engem mennyi ido alatt rohognek korbe?Osszegezve,koztunk fizikai,korbeli,es jovedelmi kulombsegek vannak,az eredmeny a celkozonseget alkoto nok koreben boritekolhatoan azonos,vagyis belathato,hogy a penz semmit nem nyom a latban.
2014. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!