Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy egyre több 32-40 közötti nő kétségbeesetten kapaszkodik pasik után társkeresőkön, mert ketyeg a biológiai órájuk és rettegnek a kicsúszástól (gyerekvállalás 40 felett nagyon necces)?

Figyelt kérdés
De a 30 alattiak többsége pedig azt látom, hogy még mindig várja a szőke herceget és nem törődik a jövővel, hogy hamarosan ők is pellengére kerülhetnek. Van, aki nem is akar gyereket, de azért pár nélkül élni, akkor is eléggé lehangoló tud lenni. Miért nem gondolnak a mai lányok a jövőre?
2014. jún. 27. 21:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ja, azt a korosztályt kerüld!

20-30 között nem gondolnak arra, hogy esetleg később se jön nagyon olyan, akire igazán vágynak, ezért várnak tovább.

2014. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én bőven 30 alatt vagyok, szeretnék majd egyszer gyereket. Ettől most nekem az első pasiba bele kéne kapaszkodnom, nehogy egyedül maradjak? Mindegynek kellene lennie, hogy ki lesz a gyerekem apja? Vagy akkor most mit kéne csinálnom szerinted?
2014. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Hacsak tényleg nem arról szól az egész, hogy valaki már nagyon akar gyereket, hanem valójában a társtalálásról, akkor hülyeség a kapaszkodás, a szerelemre soha nincs túl késő.

Én is megtehettem volna, hogy lejjebb adom az igényeimet, akkor bármikor férjhez mehettem volna, de kivártam a nekem megfelelő párt. Elég sokáig tartott, már majdnem 30 voltam akkor, de megérte. Mondjuk nekem nem a gyerekvállalás volt a fő célom.

2014. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
30 alatt ha valahogy kinéz akkor versenyezteti a kanokat és szórakozik rajtuk. Aztán egyszer csak fordul a kocka, és már senkinek nem kell a riherongy, hiába csimpaszkodna rá valakire aki eltartja, ennyi idősen már egy forintot nem adnak a szétkefélt muffjáért. Ha kipottyantott néhány fattyút is akkor végleg eláshatja magát.
2014. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

megválaszoltad a saját kérdésedet. azért mert ketyed a biológiai órájuk és rettegnek a kicsúszástól.

én mondjuk kivétel vagyok, sosem akartam gyereket, és valószínűleg idősebb koromra egyedül maradok, de addig is élvezem az életet, az egyedüllét pedig nem aggaszt, jól esik az is.

37/n.

2014. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%
4-es, neked milyen egy szánalmas életed lehet....jobbulást.
2014. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Költőnő? ***** válasza:
59%
négyeskéből süt az emberbaráti szeretet.
2014. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
37 évesen furán gondolkodsz. Majd 15 év múlva, mikor unoka kellene, nem lesz, akkor leszel szomorú. Bár én 28 évese vagyok férfiként, nincs párom, félek is rendesen a magánytól piszkosul.
2014. jún. 27. 21:47
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
lehet, hogy furán gondolkodom (nem a koromtól függ, hogy fura-e egyébként), de én mindig is így éltem. mivel tudtam, hogy sosem lesz gyerekem, azzal is tisztában vagyok, hogy nem lesz unokám se. ha esetleg hiányozni fog, akkor be kell majd érnem az öcsém gyerekeivel/unokáival. változik az ember, és igazán nehezen tudjuk megjósolni, hogy a jövőbeli önmagunk majd minek fog örülni, de ha tévedtem, akkor így jártam, képes leszek elfogadni, mert (remélhetőleg) felkészültem rá.
2014. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Érett, felnőtt emberként gondolkodsz te, 5-9-es, nem pedig furcsán. :)
2014. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!