Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves kor feletti évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves kor feletti évek óta egyedülálló férfinek mennyire szívmelengető vagy szívszorongató érzés nézni, ahol a 25-35 közötti kortársak legjava, , babázós" képeket tölt fel magukról a közösségi oldalakra (pl: facebook)?

Figyelt kérdés
Vagy hogy fogja ezt fel, az a lényeg, jól vagy kevésbé jól?
2014. márc. 17. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül van oda minden 25-35 év közötti a kölykökért. :)
2014. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha zavar ez tölts pár napot egy ilyen ismerősödnél, úgy hogy ott is alszol, majd az helyrehozza, mert akkor látod majd a dolog árát is.
2014. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én speciel rohadtul nem gondolkodom családban és gyerekben. Egyelőre legalábbis. Szóval én örülök, hogy nekem nincs és nagy kő esik le a szívemről ilyenkor. Valahol sajnálom őket, hogy nekik ezzel is kell foglalkozniuk. 27F
2014. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
így jártam anyátokkal kór, akinek ilyenkor baba kell, annak baba kell... csak tegyen érte... nem lesz azonnal meg az anyuka, de nem szabad feladni a keresgélést... idő mint a tenger
2014. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Le5zarom a fácsét, nem érdekel.

2. A gyerek komoly felelősség, nem játék.

3. Attól, hogy irigykedek, nekem nem lesz gyerekem.

4. A gyerekhez egy megfelelő anya is kellene

2014. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A babázós képek szívmelengetőek nekem, jó látni őket. Viszont a sok eljegyzéses bejegyzés már inkább az ellentétét váltják ki belőlem. Nem mintha nem örülnék más boldogságának, csak ilyenkor eszembe jut, hogy én ilyen téren nem tartok sehol.
2014. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem esik jól, hogy minden nap látok ilyet, vagy eljegyzést. Nekem meg 5 éve semmi, még egy éjszakás sem. Ilyenkor néha napokig magam alatt vagyok. az a baj, hogy ez egyre gyakrabban, havonta 1 szer-1 szer előjön.
2014. márc. 17. 22:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Vágyhatsz erre, de az is lásd, hogy annak, hogy nincs gyereked is megvannak az örömei. A gyerek nevelés majdnem a telejs szabadidőd beszippantja. De tényleg, nem képletesen. Ezt csak akkor érted meg, ha közelről látod ezt az egészet. Ezt ne úgy értsd, hogy ez nem egy jó dolog.


De az is jó dolog, hogy neked van időd magadra. Gazdagíthatod magad, tanulhatsz, megismerhetsz sok mindent, magadat sokféle helyzetben. Csak élj a lehetőségeiddel. Közben persze próbálhatsz olyan embert találni akivel gyereket is összhozhattok, de ne úgy lásd ami most van, hogy mindenben rosszabb.

2014. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem használom Fb-t. nem igen érdekel a másik élete, van épp elég gondom enélkül is.
2014. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok sz*r ért már az életben ahhoz, hogy ilyeneken fennakadjak...
2014. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!