Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok,20 felettiek. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,20 felettiek. Ti tényleg nem jöttök össze olyan sráccal, aki, , csak" 120 ezer ft-ot keres (kap kézhez) havonta?

Figyelt kérdés
Rendes és totál őszinte válaszokat kérnék. Én ettől többet keresek, de ha kérdi egy lány pl randin vagy utána párkacs.ban mennyit keresek, akkor mindig ennyit mondok. Eléggé vegyesek a reakciók, ahogy tapasztaltam. Miért?
2014. jún. 28. 13:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Se bérletet, se utalványokat nem kapok.
2014. jún. 28. 14:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem olyan barátom van, akinek egy fillér jövedelme nincs még.
2014. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok, magas havi bevétellel. Nem érdekelt sosem az, hogy mennyit keres egy pasi, mindaddig míg szorgalmas, értelmes, szereti, amit csinál és becsületes.
2014. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves 13 as klónozni kellene téged- őszintén félek a mai 12-18 éves korosztálytól, mi lesz ha felnőnek a tiniproblémáikból, milyen világunk lesz így..
2014. jún. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: Lehet, hogy én vagyok túl toleráns, de én megértem a pénzéhes nőket is egy szinten. Aki egész életében nélkülözésben élt, nem tudtak neki a szülei sok dolgot megadni, az törekszik a magasabb életszínvonal elérésére és a legkönnyebb út ugyebár találni egy tehetős férfit, főleg, ha szépek. Én már 24 vagyok, de azelőtt sem voltam anyagias, valahogy teljesen másként neveltek a szüleim, mint a többieket. Nekem sosem kellett a létező legjobb telefon, csesztettek is érte. És ezen van a hangsúly. A lányok főleg 20 éves korig folyton egymást szekálják a másik párjával. Volt, hogy még fél éve is kaptam olyan megjegyzést az egyik exemre, hogy ronda. Gyomorforgató ez, de ez van. Az én tinikoromban is voltak olyan lányok, akik mindig a pénzesebb fiúkra hajtottak. De szerencsére többen vagyunk normálisak. :)
2014. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!