Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Randiznátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Randiznátok, összejönnétek hírességgel?

Figyelt kérdés
Nem írok le részleteket, de ismerkedem egy hírességgel. Még nem történt semmi, de már előre tartok a bulvártól, meg az ezt követő hülyeségektől. Ha ügyesek leszünk, akkor is biztos a lebukás? Ti belemennétek ebbe? Én nem szeretnék ismert lenni...

2014. jún. 28. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha szeretem akkor igen. :)

előbb utóbb úgy is kiderül,de nem kell vele foglalkozni :)

2014. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Remélem nem csak hírességnek adja ki magát :D
2014. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Soha nem akarnék összejönni, mivel a 90% egy bunkó, már bocs. Csak elég ránézni mondjuk Justin-ra vagy valamelyik magyar celebre, lenézik az átlag embert és jönnek hogy amit ők csinálnak az a munka....Kösz inkább nem :) De azt bevallom hogy egy éjszakáról lenne szó vagy kettő mind1 akkor simán. :)
2014. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as, ez nagyon nagy általánosítás. Ismerek több hírességet is és egyáltalán nem bunkók. Híresség és híresség között is van különbség. A kiszemeltem konkrétan teljesen normális, ezt is kedvelem benne annyira. :)
2014. jún. 28. 16:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretném akkor összejönnék eggyel, de csakis csak akkor!
2014. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék rá, hogy ki az a szóban forgú híresség, illetve hogy te kiket értesz "híresség" alatt.
2014. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Valami random cölöp (celeb) lesz az szerintem.


Egyébként nincs jelentősége, hogy híres-e, ha idióta akkor idióta marad attól, ha nem meg úgyis normális ember.

2014. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem celeb, de nem fogom leírni, hogy ki az. Nekem az számít hírességnek, akit minden 3. ember mondjuk ismer, még ha csak hallásból is. És ő ilyen.
2014. jún. 28. 16:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Egy a 90%-t írtam, lehet ő a 10%-ban van, és igen nagy részt tényleg olyanok, de én most a tényleges hírességekről írtam ezt, és a véleményemet fejeztem ki, de lehet én vagyok VAK mind1, szóval ezért nem kell lepontozni a másikat, Tudomásom szerint feltettél egy kérdést, kíváncsian mások véleményére. Ha ezt vesszük alapul, akkor mi is a probléma???? De nézünk bele egy kicsit a TV-be, nem szoktam nézni, de amikor nézem mit látok??? Ha pont azt a bunkó lenéző arcokat. Igen vannak normális hírességek Pl a kedvencem Paul Walker volt, ő tényleg rendes volt, nem ismertek, de azt amit művelt azt igen. Szóval egy a lényeg igen is a Hírességek nagy része az és főleg Amerikában azok, itthon ez a szám úgy 65%.
2014. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
* nem ismertem
2014. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!