Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mikor lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor lenne érdemes újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki régebben nem akart velem kettesben találkozni, de amióta elmondtam neki, hogy szeretem teljesen megváltozott. Igazából bevallotta, hogy egy kicsit fél ilyen téren, de majd átgondolja, mindenesetre szeretne velem beszélgetni és megismerni. Pár napja történt az egész, de tényleg betartotta az ígéretét és napról napra egyre többet tudunk meg egymástól és a múltkor megjegyezte, hogy valamennyire kedvel. Mondtam neki, hogy jó vele dumálni, de szerintem élőben jobb meg kényelmesebb beszélgetni. Szerintem nem esett le neki, hogy újra elhívnám. Szerintetek mikor kéne megtennem ezt a lépést? Nem akarok nagyon a nyakára mászni és nyomulni, szerintem így is sikerült sokkolnom jelenleg, mert az az igazság, hogy jobban szeretek szemtől-szembe beszélgetni, de szerintem ő egy kicsit parázik ettől.

2014. jún. 28. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2014. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már túl vagyunk a 18-on, én már majdnem 19.
2014. jún. 28. 22:35
 3/6 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
49%
Hétfőn tizenegy órakor, mikor a mennyezet repedezni kezd.
2014. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de adhatnátok értelmes válaszokat is! :)
2014. jún. 28. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
A következő alkalommal.
2014. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg leesett neki, hogy megint arra utalsz, hogy személyesen kéne találkozni, csak mivel fél tőle, inkább próbált vele nem is foglalkozni, "nem észrevenni". Úgyhogy erőltetni ne erőltesd. Esetleg felhozhatod neki kerek-perec, hogy szeretnél vele találkozni élőben, de ha még mindig nem akarja, akkor hagyd egy darabig ilyen téren. Dumálj vele neten, amennyit csak lehet, bízzon meg benned, aztán majd egyszer csak belemegy abba a találkozóba. Ha viszont hónapok múlva sem, akkor nincs mit tenni.

Viszont ha tényleg szereted őt, akkor néhány hónapot még vársz és dumálsz vele neten, ha most is elutasítja a randit.

2014. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!