Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 körüli vagy az feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 körüli vagy az feletti nőknél próbálkozni egy 28,5 éves férfinak csak akkor érdemes, ha saját lakása és új autója van? Mert azt látom, hogy mindegyikük ezt futószalagon elvárja valamilyen szinten.

Figyelt kérdés
Van rendes munkahelyem, persze nem 200 nettós állás, de nem 100 nettó alatti-s. Albérletben élek haverommal, van 9 éves használt autóm is, 700 ezer ft körüli összegű. Sokat dolgoztam azért is, hogy hitel nélkül megvegyem. Van diplomám is, bár nem mérnöki. Addig ne is próbálkozzak, amíg nem keresek 200 ezer felett, nincs lakásom ás új 3 milliós autóm minimum?
2014. márc. 22. 16:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Örökségem, családi támogatásom nincsen, nem mindenkinek milliomosak a szülei. Emellett mindent megvettem 3 éves munkaviszonyommal amit lehet. Jó telefont, új laptopot, hűtőt, porszívót, mikrót. Ez is még több százezer ft volt. De lakásra nem telik, egyedül meg nem tudok és nem is merek 7 milliós hitelbe belevágni (van 1 millió spórolt pénzem) és venni 8 millióért egy vidéki panel lakást, hogy legyen végre saját lakásom. Nem merek, félek tőle.
2014. márc. 22. 16:17
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát a mai nők erkölcsi és szellemi szintjét elnézve valóban itt tartunk.
2014. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez meg azt látom, hogy mintha bűncselekmény" lenne a 25 feletti nők szemében, hogy nincs saját lakásom. Meg az új autót is valahogy elvárják. Legalábbis eddig mindig tapasztaltam, pedig nem a tipikus szép nőkkel kezdek, mert nem mernék. De az átlag nők is valahogy ezt keresik és minden 2. rákérdez, hogy mid van? Ezt pedig valahogy keveslik, pedig később kiderül, hogy nekik sincs többjük.
2014. márc. 22. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:

sokat beszélsz az anyagiakról. ezt a felfogást kell kompenzálnod, nem a nullákat az árcéduláid végén, amiket lobogtatsz. meg én azt hittem, felnőtt ember nem fogalmaz úgy, hogy "és fél éves".


24 feletti nő

2014. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg fel tudod magadhoz vinni a nőt(megtudod valamivel kínálni,néhanapján meglepetést okozni),addig nincs gond,és persze éhen sem halsz.
2014. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olyan hülyeségekkel dobálóztok komolyan.. oké én még csak 22 éves vagyok de k*rvára leszarom hogy a pasinak milyen kocsija van stb.. van saját keresetem, kocsim, eltartom magam. nem apát keresek aki eltart, hanem egy PASIT, aki néha meglep egy kis semmiséggel mint pl virág, egy csoki stb.. Vannak olyan lányok akik arra hajtanak hogy minnél gazdagabb pasit fogjanak maguknak, de azok meg is érdemlik ezekket a beképzelt berkibunkó krisztián típusú pasikat. tömören ennyi.. minden nevelés kérdése, kurv""k mindig is voltak, lesznek is. keress normális lányt, akit nem az anyagiak érdekelnek..
2014. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függ! egy nőnek 3 dolog számít egy férfiban: kinézet, anyagi helyzet, személyiség. ha az egyikben gyengébb vagy akkor a többiben kompenzálni kell. ha nincs lóvéd attól még futhatnak utánad a lányok, de ahhoz extrán kell kinézni átlagos személyiséggel, vagy jól kell kinézni átlag feletti személyiséggel és önbizalommal.

nem akarlak elkeseríteni, de egy mérnök kezdő fizetése jóval 200 felett van, plusz juttatások... persze ettől a barátnője még szo*pkodhatja más fa*szát!

2014. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, 250 pénz. Azért írtam, hogy nem vagyok mérnök. De más pasi nem létezik, csak a mérnökök?
2014. márc. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!