Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudni fogja egy nálam 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni fogja egy nálam 20 évvel idősebb kb 50 nő hogy mit szeretnék ha beszélgetés közben megsimogatom a hátát, a derekát?

Figyelt kérdés
A második szomszédom és csak köszönő viszony van magázódással. Régóta egyedülálló és most én is. Az együtt járás a korkülönbség miatt nyilván kizárva, de nagyon kellene lenne egy viszony vele. Jól néz ki csaj. Szimpatikus vagyok neki de lehet csak mint helyes srácra mosolyog mint aki a fia lehetne. A nő visszafogott picit elegáns.

2014. jún. 30. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már a nézésedből tudja hogy megakarod .. :D
2014. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó hogy :D
2014. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
amúgy egyedül él a nő? szóval se gyerek, se senki?
2014. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, már rég tisztában van vele, hogy mit szeretnél tőle. :) Amúgy hajrá!
2014. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat azért örültem volna ha odaírjátok hogy L vagy F


aha egyedül, se gyerek, se senki.


Ha tényleg ilyen egyértelmű akkor fenekéig nem viszem le a kezem :)

2014. jún. 30. 13:34
 6/15 A kérdező kommentje:
várom még a javaslatokat, mert nem lesz könnyű, szerintem a nő annyira visszafogott hogy nem fog válaszolni egy lakására meghívással ... és a kölcsönös szimpátián kívül (ami férfi és egy nő között van és ami részemről erős) nincs közös témánk...
2014. jún. 30. 13:42
 7/15 anonim ***** válasza:

ha úgy nézel rá akkor igen. DE Szerintem már a nő rég levágta hogy megakarod baszni.


szerencséd hogy nincs gyerek meg hogy egyedül lakik

2014. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért nem biztos,hogy tudja mit akarsz. Ne kérdezd...más generáció, kellemetlen lenne a számára ez a kérdés. Beszélgessetek, közös program, mozi, vacsi...aztán alakul. Majd meghív egy vacsira hozzá, isztok, s észrevétlenul az ágyába vagy. Ha ő is ezt akarja. Ha meg nem, ráfoghatod az alkoholra.
2014. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Főzz valami kaját, és menj át hozzá kérni valamit, lisztet vagy ilyesmit. Mondd, hogy bevásárlásnál elfelejtetted. Aztán vigyél neki kóstolót, biztos behív. Nem kell elsőre erőltetni, csak keltsd fel az érdeklődését!
2014. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38F
2014. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!