Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vékony, igényes, idősebb...

Vékony, igényes, idősebb hölgyek! Lenne kedvetek ismerkedni? 20/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fiatal vagyok, de számomra ugyanúgy vonzó és kívánatos az idősebb korosztály is, mint a kortársaim. Nincsen anyakomplexusom, a kérdés okát pedig nem fogom firtatni. Akit érdekel, az szíveskedjék privát üzenet formájában írni nekem. Olyan 30 év fölötti nőkkel szeretnék ismerkedni, akik csinosak, vékonyak és érdeklik az olyan fiatalabb pasik, mint én. Tudom, hogy fogok kapni viccesnek szánt és/vagy provokatív válaszokat, de igazából felesleges ilyen válaszok megírásával tölteni az időtöket, úgy sem fogok rájuk reagálni. Remélem azért minél többen írtok privátot! Szép estét mindenkinek! :)

2014. febr. 3. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem te kérdezted ezt még tegnap is?
2014. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani de miből gondolod hogy egy 30+-os nő annyiban különbözne a mostani kis csitriktől, nyugi rájuk is van még kereslet ami duzzasztja az egójukat...
2014. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem én voltam. Ez az első ilyen jellegű kérdésem.


Tudom, hogy az idősebb nőkre is van kereslet, most például én keresem őket.

2014. febr. 3. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
csak azért irtam h tőlük se várj több értelmet, mint a tizen, huszon évesektől...negativ értelemben
2014. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!