Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Egy éve megismertem egy pasit,csak köszönő viszonyba voltunk.Aztán pár hónap múlva nem láthattam többet,ezért felvettem msnre.Ott kb. 2 hónapig beszéltünk egy héten kétszer.Fél éve azonban nem tudok róla semmit,küldtem szülinapjára sms-t ,de nem válaszolt.Nem tudom elfelejteni,gondoltam hogy megírom neki msnen,hogy szeretem.
2010. jan. 5. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért kapásból ne azt írd, hogy szereted. Hanem kezdjetek el újra msn-ezni, beszélgessetek.
2010. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Attól félek ,ha még többet várok mire elmondom,addigra már lesz valakije.:(
2010. jan. 5. 21:07
 3/13 anonim ***** válasza:
MSN..már megint! Msn nem az érzelmek kimutatására van, az csak egy játék. Nem értem amúgy, msn-en se válaszol? Vagy onnan is eltűnt, de akkor hogy írnád meg neki? Sánta sztori
2010. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne így kezd télleg hanem csak hogy lenne e kedve talizni (és akár mond azt is hogy kapcsolatteremtés céljából)
2010. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Msnen ott szokott lenni,csak nem szoktunk beszélgetni.

Nem sánta sztori,kicsit bonyolult ,de nem vicc!!!!!

2010. jan. 6. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Vesztes vagy. Fél éve vársz msn-en a csávóra?:-DDD Aggszűz-project? Menj emebrek közé, s mozdulj ki, ne csak zabálj a szobádban!
2010. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez egy reménytelen szerelem... Keress más fiút annyi van a világon
2010. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen lazán kisétált a képből, se szó se beszéd, akkor ne várd azt hogy egy szeretlek után a karjaidba ugrik és ő is beléd szeret.. pláne ne msnen. Nem szabad ilyeneket ilyen személytelenül közölni! Amúgy ha ezzel indítanál hogy szereted, a maradék érdeklődését is elvesztené irányodba, a pasik bizony megijednek ettől. De a lányok is, ugyanúgy.Ne siesd el a dolgot, és ne hamarkodj el semmit. Először szépen vegyétek fel újra a kapcsolatot. Ha közömbös vagy a számára azt úgyis észreveszed, és amennyiben ez így van, egy "szeretlek" sem fogja megváltoztatni az érzéseit.
2010. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

nem tetszel neki, mert dagadt vagy. vagy ronda.


keress egy ronda fiút. vagy űruld magad pénzért. akár msn-en.

2010. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mennyi nyers vélemény,tanács?! Szerintem hagyd a pasit mivel,ha még az smsedre sem válaszolt akkor nem érdekled Őt.(bocsi)Rajta kivül még sok pasi van és ,ha rá vársz akkor sok idő kárba vesz.Igaz nehéz lesz kiverni a fejedből,de gondolkozz tiszta fejjel.Menj bulizni élvezzd az életet és ha úgyadja helyzet úgyis fogtok beszélni.(:

Wite.

2010. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!