Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai divatpasikon mi a jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai divatpasikon mi a jó?

Figyelt kérdés

Vagy nyámnyilák, vagy pedig annyi izomtömegnövelőt szednek hogy fél méteres karjuk van(5 fekvőre nem képesek). Kezük-lábuk borotválva, simábbra mint a csajuké o.O . Minegyik UGYANÚGY nézki, uyganolyan ruhák, ugyanaz a körbenyírt haj, ami úgy nézki mintha egy kopasz fejre rá*zartak volna, na és persze az anyagiasság (anyuciék pénztárcájából). Kamu barátokkal, csak a parti, csak a hozzávaló drogok, és persze a másik gondolkozás nélküli elitélése.. És ez mindegyikre ugyanúgy igaz az a szomorú..

18/F Hip-Hoppos



2014. júl. 1. 21:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Semmi jo nincs bennuk. De sajnos van rajuk kerselet...

16/l rocker

2014. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
24%
Fuuu... hát engem is irtitálnak ezek a b*zik. Ők a legnagyobb csicskák a világon. Teljesen elvannak nőisedve. Borotválják a lábukat. Fúj már... A rockerek és a metálosok között csak egyéniségeket találsz akik máshogy öltözködnek mint a haverok. Nem csak addig lesz az a stílusuk ami ameddig ki nem megy a divatból. Egy rocker világ életében rocker lesz. Dobd ki a garázs pulcsit és legyél te is egyéniség! 14/F
2014. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

2Pac, az isten

Wu-Tang Clan, az élő legendák!

Dr. Dre, DMX, Matt Maddox, NBS, Randam Luck.

Magyarok közül: Az egész Bloose Broavaz, Kriminal Beats, Vicc Beatz, CK Records. De Siska számomra a legfelső. Aki meg a Children Of Distance-t, Essemet, Mr. Puktát nevezi rappernek, és a "zenéiket" rappnek, annak adok egy ásót, és tudja a dolgát!

2014. júl. 1. 22:13
 14/34 anonim válasza:
Az kérded mi a jó bennünk? Az égvilágon semmi... szánalmasak, életképtelenek, örülnek h anyuci pici szoknyája alá tudnak bújni és kb ennyi... a tudatlan kislányok jönnek össze ilyenekkel akik annak örülnek h egyáltalán egy pasi rájuk nézett aztán jól megbánják (bántani vagy előítéletet hozni én nem akarok senkire de nekem ez a tapasztalatom és a véleményem) 15/L rocker
2014. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy miért kell bárkire is azt mondani, hogy "Isten". Ez kb. olyan, mintha tövig benyalnál neki, még ha egy halott rapper-ről is van szó.
2014. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Azért ezek a divatb*zik kellenek a lányoknak, mert rajtuk kiélhetik a hölgyek a gyerekkori kedvenc elfoglaltságukat (pl. barbizás).. kedvükre festhetik a srácok pofáját, vagy öltöztethetik női ruhába, és az a nagy gond, hogy ez még tetszik is ezeknek a szerencsétleneknek..


Amúgy, én a zenei felsorolásodból hiányolom az SCBP-t, főleg a Killakikitt-et, de a többiek zenéi nálam is pörögnek ;) 17/F

2014. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:

Egyetértek veled. Bár én inkább Rockos és Metalos vagyok de ugyanígy látom én is ezt a dolgot. Én például nem is értem hogy Mr.Buktát meg ilyesmit hogy lehet hallgatni. Nem a műfajjal van a problémám hanem a stílusával. Arról énekel hogy milyen igazságtalan az élet meg ilyesmi. Közben meg az albumképét is lopja mert nem tud semmit egyedül csinálni.

Néhány osztálytársam pedig azzal szekál hogy miért nem szoktam kocsmázni meg csak 11-ig tart a buli stb. Nem azt mondom hogy mi nem szoktunk inni hanem hogy ők minden hétvégén másnaposak és mi pedig nem és ez nekik fáj vagy nem tudom.

Én pl már kinézetről leszűröm hogy ki ilyen és ki nem. nekem is felzselézett hajam van de nem az a tipikus "menő" haj hanem kócosan van van belőve, de neki szinte egyforma hajuk van. A ruháikat sem értem mindig. Én általában egy sima pólót (van v nyakú pólóm is de azokat ritkábban hordom) farmert (igen még nyáron is,ritkán rövidnadrágot) és egy adidas cipőt. Azért ilyen cipőt mert más milyet nem tudtam venni. Ha pedig reggel elindulok valahova és hűvös van akkor egy fekete farmdzsekit veszek fel. Hidegebb időkben pedig a tipikus bőrkabát, farmer és surranó.

Az ilyenek még azt is furcsállták hogy a 20 centis hóban bakancsot vettem fel. Ők persze a menő cipőkben jártak akkor is.

A barátságról meg annyit hogy nekem van pár IGAZI barátom nem pedig az a fajta hogy ha adsz neki piát meg cigit akkor haverok vagytok ha meg nem akkor meg szétver vagy ilyesmi. Én például ezért nem is ismerkedek ilyenekkel

És így például még csajozni sem tudok mert a csajok az ilyenekre tartanak igényt utána meg csodálkoznak hogy egy hét után már dobta is.

Lenne még mit mondanom de egyet értek veled. 15/F

U.i:A Rock örök és elpusztíthatatlan

2014. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Sajnálom, Tirpáékat kihagytam :D Persze, hogy zseretem az SCBP-t! Soup 3 utcára lakik tőlem :D
2014. júl. 1. 22:27
 19/34 A kérdező kommentje:
A Rocnkot is szeretjük :D "A kezem valóságshow hős, villába van" -Mykee Mikanic
2014. júl. 1. 22:30
 20/34 anonim válasza:
(a 14.vagyok) 17. teljesen egyet értek veled!!! :)
2014. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!