Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai divatpasikon mi a jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai divatpasikon mi a jó?

Figyelt kérdés

Vagy nyámnyilák, vagy pedig annyi izomtömegnövelőt szednek hogy fél méteres karjuk van(5 fekvőre nem képesek). Kezük-lábuk borotválva, simábbra mint a csajuké o.O . Minegyik UGYANÚGY nézki, uyganolyan ruhák, ugyanaz a körbenyírt haj, ami úgy nézki mintha egy kopasz fejre rá*zartak volna, na és persze az anyagiasság (anyuciék pénztárcájából). Kamu barátokkal, csak a parti, csak a hozzávaló drogok, és persze a másik gondolkozás nélküli elitélése.. És ez mindegyikre ugyanúgy igaz az a szomorú..

18/F Hip-Hoppos



2014. júl. 1. 21:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
egyetértek veled, 17F de metálos:)
2014. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
82%

ecsetfejű páwák nagyon irritálóak

te meg "hipp-hoppos"? hát a garage pulcsis nyomorékok se jobbak

2014. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Normális lánynak nem ilyenek kellenek.
2014. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%

Alkalmazkodó népség, bulira kellően pörgősek, kellően manipulálhatóak, értenek a kütyükhöz (pl telefon). Tudod, annyira nem rosszak. Ők is emberek; sőt, nem is mind ilyen.

Közöm nincs hozzájuk, de Én, paraszt vidéki, nem úgy állok az emberekhez, hogy Te tahó, hogy nézel mán ki, biztos szar alak vagy. ezek nagyranőtt, szeretethiányos kölykök.

2014. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Én a halhatatlan Hip-Hopról beszélek, és annak vagyok a követője, nem pedig Ms. Bukta, Essum/Garage féle kamuzásnak...
2014. júl. 1. 21:56
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
#2 szívemből szóltál :D 18/F
2014. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig egy embert nem az öltözködési/zenei stílusán kell felmérnünk. Ugyanúgy lehet normális egy rocker, egy hip-hoppos, akárki. Igaz ami igaz, a páwák nyomorékok, és kivételt képeznek az előzőek alól.
2014. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
hát engem is bosszantanak, nem is értem a csajoknak miért ezek kellenek, úgy néznek ki, mint a kislányok, szerintem nagy része homár is, én meg skinhead kinézetű vagyok és még rondának neveznek. egy férfinak amúgy is rövid haja legyen már ne hosszú kislányos
2014. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Defybá, adom a nézeted!
2014. júl. 1. 21:58
 10/34 anonim ***** válasza:
Milyen előadókat értesz a halhatatlan Hip-Hop címszó alatt?
2014. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!