Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai divatpasikon mi a jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai divatpasikon mi a jó?

Figyelt kérdés

Vagy nyámnyilák, vagy pedig annyi izomtömegnövelőt szednek hogy fél méteres karjuk van(5 fekvőre nem képesek). Kezük-lábuk borotválva, simábbra mint a csajuké o.O . Minegyik UGYANÚGY nézki, uyganolyan ruhák, ugyanaz a körbenyírt haj, ami úgy nézki mintha egy kopasz fejre rá*zartak volna, na és persze az anyagiasság (anyuciék pénztárcájából). Kamu barátokkal, csak a parti, csak a hozzávaló drogok, és persze a másik gondolkozás nélküli elitélése.. És ez mindegyikre ugyanúgy igaz az a szomorú..

18/F Hip-Hoppos



2014. júl. 1. 21:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Ti itt mind-mind egyenisegek vagytok :)


LOL.


Amugy a kerdezo hany fekvotamaszt bir lenyomni? Azt mondta mar valaki hogy ne mondj olyasmirol velemenyt, amirol nem tudsz semmit?


En ugy latom hogy eros frusztracio dolgozik bennetek sracok. Mit foglalkoztok ti masokkal? Ha hiphoppos akarsz lenni akkor legyel az, ha metalos akkor meg az, de ne nyavajogj mar rajta hogy ez nem jon be a csajoknak.


Amugy meg akkora egyenisegek vagytok mindahanyan, hogy beloletek is 12 egy tucat csak nem veszitek eszre :)

2014. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
:DD Kedves #21! Tapasztalatból beszélek! Az osztályom 90%-a ilyen, testnevelésen, 3-4db fekvő után meghalnak.. Kérdésedre válasz: Nekem 86 megállás nélkül, 20mp-es szünetekkel akár 180-200. Azért foglalkozunk velük mert már nem csak a tökünk van ki velük. És köpködhetsz akárhogy: Én tudom magamról hogy egyéniség vagyok. Büszke is vagyok rá! Ők azt sem tudják milyen érzés az..
2014. júl. 1. 22:37
 23/34 anonim ***** válasza:
86 fekvőtámasz megállás nélkül? azt nehezen hiszem el.
2014. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

" Az osztályom 90%-a ilyen, testnevelésen, 3-4db fekvő után meghalnak.. "


Es mind tiszta izom, kigyurt allatok, es fel meteres karjuk van?


Annyira mindenki egyeniseg, amennyire te, nyugodj meg.


https://www.youtube.com/watch?v=-33gykQRks4

2014. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Jót mosolygok rajtatok gyerkőcök. :) Nem semmi milyen áhítattal tudtok sírni, és irigykedni a tőletek különbözőekre. Megy itt a bu-zizás, és közben ti magatok beszéltek legtöbbet azokról, akikről ezt mondjátok. Legyen már egy kicsit több bölcsesség bennetek, és legyetek már legalább ti úriemberek, ha szerintetek a többiek a nemnormálisok. Sírtok itt, mint valami fürdős kur-va. Ha ti tényleg olyan vagányak vagytok, mint amilyennek szeretnétek beállítani magatokat, akkor miért nem a csajokat hajkurásszátok ahelyett, hogy a számotokra taszító stílust szapuljátok, és a szerintetek bu-zis fiúkról beszélgettek?


Ha élhetek a szóhasználatotokkal, akkor szerintem sokkal bu-zisabb dolog erről siránkozni, és előadni, hogy mennyire elegetek van belőlük, mint úgy kinézni, és viselkedni, mint ők. Tipikusan úgy viselkedtek, mint akinek rövid farka nőtt, és ezt próbálja kompenzálni a buta, pattogó, nagyzoló viselkedésével. Ha már ti egyéniségnek gondoljátok magatokat és még büszkék is vagytok erre, akkor legalább mutassátok is meg, hogy pl tudtok normálisan fogalmazni úgy, hogy magatokat nem más szapulásával próbáljátok kiemelni. Mert ez a módszer az ovisoknál divat.


Írom ezeket a sorokat úgy, hogy egyik csapathoz sem sorolom magam, megmaradok ilyen egyszerű "csuda nagy egyéniség" mentes embernek. És érdekes módon, az életben így is nagyon jól tudok érvényesülni, és a csajokat sem sajnálom tőletek, meg a "páwáktól" sem. Én beérem a maradékkal, nekem így is jut bőven annyi, hogy még sok is. :)


Ne csináljatok már hülyét magatokból, mert pár év múlva már szeretnétek, de nem tudjátok kitörölni soraitokat.


Még egy gondolat:

Ugyan mi a fészkes fenét számít az, hogy valaki milyen zenét szeret? Ha ez számít, és ez alapján meg lehet valakit ítélni, akkor légyszíves elemezzetek már ki engem, hogy tudjam már magamról, hogy milyen ember vagyok. Ugyanis szeretem a popot, a rockot, sőt a magyar nótát is. És egyiket sem tartom istennek, csak egy eszköznek a kikapcsolódáshoz.


További szép estét nektek, mindenféle irigység és harag nélkül, és remélem legalább elmorfondíroztok ezeken a sorokon.

2014. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Azt majdnem elfelejtettem, hogy az én apukám a legerősebb! Mint az oviban. :)
2014. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, és le lehet pontozni, de engem a metálos, rocker pasik megijesztenek:D inkább egy ecsetfejű fiú:) egyébként meg nem mindegyikük ostoba ás csak partizás az élete, és szerintem az is megvetnivaló, hogy nektek nincs jobb dolgotok, mint szidni úőket névtelenül ezen az oldalon.
2014. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
na ha jól látom megtalálta 1-2 ecsetfejű páwa kérdést, vagy 1-2 tinip.csa(vagy pedofil) aki páwákra nedvesedik és próbál minket hatalmas közhelyekkel beoltani:DDDDDDD
2014. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Aha, nyilvan aki rohog rajtatok az csak pawa lehet :)


LOL.

2014. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
lol irigyek vagyunk nyilván, röhögve ugornék le a tizedikről, ha így néznék ki: [link]
2014. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!