Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jo ötlet e a lányt egy Falmász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo ötlet e a lányt egy Falmászó klubba vinni randira?

Figyelt kérdés
Azt tudom a lányról, hogy él hal a sportokert és minden érdekli. Korábban említettem neki, hogy én aktívan sziklát mászok és már akkor is érdekelte. Nos sziklára nem szívesen vinnem, mert veszélyes, de műfal terem van a környéken. Az jó ötlet lenne második, vagy harmadik randi helyszínre? A másik kérdésem még, hogy ő mivel egész nyáron barátnője kishugara vigyáz és nagyon szereti a gyerekeket és erősen családcentrikus egyéniség, pár randi után esetleg felajanlanam neki, meg olyan programokat szerveznek, ahol a kislány is jól erezhetne magát. Hátha ezzel is jó pontot szereznek nála. Vagy ezt inkább még ne eroltessem?

2014. júl. 2. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó csak vigyázz rá:-)
2014. júl. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet a falmászás :)


A másikhoz nem tudom mit szólna, azt inkább tőle kérdezd meg

2014. júl. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenképpen vigyázok rá :-)
2014. júl. 2. 07:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha neki nem okoz gondot a falmászás az tök jó. Tudsz neki segíteni is, hogy kicsit lovagnad érezd magad, és ő is téged:D

Ha pedig családcentrikus, akkor értékelni fogja a gyerekhez való közeledésedet is. De ne rögtön, csak hozd fel, hogy te is szereted őket és ha pl strandra mentek jöhetne ő is v valami ilyesmi.

2014. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!