Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresővel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresővel kapcsolatos kérdés mindenkinek! Szerintetek? (24L)

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem 2 hónapja egy férfivel(31). Nagyon jól alakulnak a dolgok, már találkoztunk és napi telefonos/internetes kapcsolatban vagyunk egymással. (Ő pesti én miskolci de egyetem után Pestre költözök) Azt mondja bejövök neki és hogy el tudja velem képzelni. (Még nem feküdtünk le)


Ma ráírt a barátnőmre társkeresőn(akiről nem tudta, hogy ismerem), hogy szívesen megismerné őt.


Csalódtam. Szerintetek jogos? Hajlamos vagyok túl komplikálni a dolgokat.


Szerintetek csak lyukra játszik? Addig "foglalkozik" velem amíg le nem fektet aztán keres jobbat?


Köszönöm a válaszokat!


2014. júl. 2. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem érzi azt, hogy biztosan benne lennél a kapcsolatban.

De persze az is lehet, hogy csak a tested kell neki.

2014. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 menta34 ***** válasza:
Lyukra. És te mire?
2014. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tarskereso oldalakon vigyazni kell mert lehet hogy csak arra kellesz neki es csak kiakar hasznalni legyen az barmennyire is szepen felepitve 1000bol ha egyett kifogsz aki komolyan es tisztesegesen is gondolja a kapcsolatot!
2014. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon okos vagy egyetemista létedre
2014. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy melletted van még pár leányzó. Hagyd a fenébe. Vagy hagyd, hogy barátnődnél kibontakozzon. Könnyen megtudhatod, hogy mit akar. Kérdezze ki a bnőd, hogy van e valakije, ismerkedik más lányokkal is? Könnyen le lehet buktatni. Vagy épp rájössz, hogy csak ismerkedik másokkal is, ami végül is nem gond társkeresőn, de elég gyanús nekem. Hahrá
2014. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy pusztán lefektetni akarna. Sokat voltam tárkeresőn, megismerkedtem rengeteg férfival, akik csak a szexre mentek, már az első találkozón felhozták, ráadásul levelezni sem nagyon volt türelmük, 1-2 levél után személyes találkozót akartak.

Szerintem valószínűbb, hogy komoly kapcsolatot akar a pasi, tetszel is neki, viszont elsöprő érzelmeket egyelőre nem váltottál ki belőle, ezért nyitott maradt más lányokkal való ismerkedésre is. Nekem végül is azért nem működött ez az egész társkeresősdi, mert túl nagy a választék, és ha nincs hatalmas szikra a találkozón, tényleg nincs miért elköteleznie az embernek magát bárki mellett, ha ott vár még x számú levél tulajdonosa, akik szintén szóba jöhetnek.

2014. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem biztos benned, még meg kell ismernie pár csajt hogy kiderüljön kivel is legyen :)
2014. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már lassan nem hiszek a netes társ keresőkbe! Már elég rég óta fent vagyok de még egy lány sem akart megismerni. Pedig az ismerőseim azt mondják jóképű vagyok. Való színű hogy több vasat akar a tűzben tartani, de lehet hogy tényleg csak dugni akar. Én komolyat keresek de hiába. Választ még eddig egy értelmeset sem kaptam.
2014. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval több reged van a társkeresőn. :)


A lényeg: a pasi szemében ez még nem kapcsolat, csak ismerkedés. Nem tartja magát elkötelezve, nem is biztos, hogy akar veled kapcsolatot. (Azért egy nem távkapcsolat mégiscsak jobb, mint egy táv...)

Amúgy szex hiányában tényleg nem beszélhetünk még kapcsolatról... ez max. flörtölgetés, ismerkedés.

2014. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem vagyok benne biztos, hogy csak lyukra játszik, azért ez annál komplikáltabb dolog. mindenesetre ha én lennék a helyedbe akkor sok jóra nem számítanék. lehet, hogy maradi vagyok, de egyszerre csak egy lánnyal ismerkedem! persze ha csak szexelni akarok akkor többel is, de nem tudom elképzelni, hogy komoly kapcsolat reményében egyszerre több lányra is kellő hangsúlyt tudnék fektetni. ilyenkor az ember igyekszik megismerni a másikat, mit szeret, mit nem, mi érdekli, mi nem stb... most két csaj esetében ez hogy jön össze?
2014. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!