Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan haladjon tovább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan haladjon tovább a dolog a kiszemelt lánnyal? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki már túlzottan kedves és aranyos is. Egy ideje beszélgetünk és múlt héten sikerült összehozni egy találkát. Látszólag nagyon jól érezte magát, de mivel túlon túl is kedves nem tudom eldönteni, hogy bejövök-e neki, vagy csak alapból ilyen. A napokban megkérdeztem tőle, hogy konkrétan van-e kedve randizni velem a héten, azt felelte, hogy Igen kedve lenne, de nem tudja, hogy lesz elfoglaltsága, de megpróbálja úgy intézni a dolgait. Amúgy tényleg rohadt elfoglalt, napi szinten több órát sportol dolgozik és barátnője kishugára vigyáz esténként. A múltkori találkozó is nehezen jött össze a sok elfoglaltság miatt, nem is róttam fel neki. Mindenkinek van saját élete. A héten ajánlottam neki 2 időpontot is, igaz kicsit késve, de egyik se jó neki. A kérdés az, hogy próbáljam-e betuszkolni magam az idejébe, vagy legyek türelmesebb és hátha jobban rám fog érni jövőhéten? Esetleg arra is gondoltam, mivel tudom, hogy nagyon egymáshoz nőttek a kislánnyal akire vigyáz, esetleg próbáljak megszervezni valami olyan programot, ahova őt is eltudja hozni? ... bár az érdekes randi lenne, egyből "gyerekkel" kezdeni :D

2014. júl. 2. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért gondold ezt át... Ha esetleg összejöttök több ideje lesz rád? Ez a jövőbeli kapcsolatotok rovására mehet...


Ha nagyon szeretnéd a randit, akkor szerintem jó ötlet hogy vigye a kislányt is.

2014. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sportol tehát jó alakja van. cserkészd be vagy nem te fogod husizni!
2014. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha elkezd vonzódni hozzám, akkor valószínű, hogy magasabb prioritásban leszek nála, ergo több időt fog rám szakítani. Legalábbis ez lenne a logikus ... de hát nőkről van szó :D

Utolsó: Baromira jó alakja van, de engem a személyisége jobban megfogott. Amúgy azon vagyok, hogy becserkésszem :D

2014. júl. 2. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe az ilyen macerás nőket. :D
2018. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!