Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az, ha egy lány, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy lány, egy randi után ragaszkodik hozzá, hogy bemutasson a szüleinek?

Figyelt kérdés
Nincs semmi hátsó,szándékom,csak egy picit kényelmetlen,ha 2-3 hét randizgatás után hozakodna elő vele ,akkor magától értetendő lenne,de így fura nekem kicsit.

2014. júl. 2. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz.
2014. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy azt akarja, h feleségül vedd és már a gyerekeitek nevéről ábrándozik, vagy a szülei parancsolták meg neki.

szerintem amúgy nem, nem normális.

2014. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A szülei paroncsoltak volna meg neki, ő 18 én meg 20 nem vagyunk már 12-13 évesek.

Ez ultra gáz azon gondolkozok,hogy hagyom a francba az egészet azért bohócot ne csináljanak belőlem.

2014. júl. 2. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet h a szülők nagyon unszolják,h férjhez kell menni,mert már el akarják sózni és iparkodik szegény:D
2014. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függetlenül, hogy nem 12-13 évesek vagytok, a csajszinak az agyi/érzelmi szintje kb. akkora. :D
2014. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit kellene csinálnom szerintetek?Elmenjek,ne menjek?
2014. júl. 2. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ha fiú lennék nem mennék.De úgy tűnik neked nagyon tetszik a lány,különben nem okozna ilyen dilemmát.Ez esetben tiszta vizet öntenék a pohárba és kerek perec elmondanám,h a kívánsága abnormális.Megkérdezném miért akarja,a szülei nyaggatják e,mert neked ő tetszik stb.

De ez mégis olyan,mintha a 2.alkalommal már kérné a gyűrűt is.

2014. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!