Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet az, hogy mostansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy mostanság 10 ből 9 nagyon rusnya lánynak is helyes pasi jut, vagy legalábbis sportos, jól kereső?

Figyelt kérdés
A pasik észre tudják venni a belső értékeket, a nőknek meg nem számít, csak az hogy tenyészcsődör legyen valaki? Nézem az ismerősöket, rengeteg ronda arrogáns szolicica van köztük, ha szingli is csak pár hétig. Utána láttam faceen, hogy ezzel az a csaj, azzal meg az a csaj van kapcsolatban. Komolyan mondom, azt látom, mintha csak a pasik vennék észre a belső értékeket, a pasinak elég csak helyesnek lennie, a nő meg ha ronda az sem baj, hiszen a luk az mégis csak luk. Mintha felborult volna a világ és a pasinak kellene ,,szépnek" lennie, a nőnek meg elég csak a belső értékek (ami ha nincs az sem baj) és elég csak ha nunija van. Olyan szinten nuni hiánya van a legtöbb pasinak, hogy bármilyen nő is megteszi nekik, ami azt vetíti elő, hogy a rondább lányok is lazán válogathatnak a srácok között. Megbolondult a világ? Most a belső értékeket ne nézzük, hanem maradjunk a külsőnél, mi az oka, hogy lassan sokkal több molett, nem annyira szép arcú csaj mászkál helyes, vékony srácokkal, mint dagadt pasi vékony és vonzó nőkkel?
2014. júl. 3. 10:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szóval te azt mondod hogy ránézel egy párra, pl. akik a parkban sétálnak és rögtön látod rajtuk hogy a csaj kihasználja vagy én nem is tudom mit akartál mondani a teljesen egymást keresztező állításokkal...


Meg ha jól értem akkor te az is mondod hogy szép embernek csak szép párja legyen, csúnyának csak csúnya...


Ez a kérdés kissé provokatív és bántó a lányokra nézve!

2014. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az átlaghoz tartozom, nem vagyok csodaszép de sokan megnéznek (de csak itt külföldön)

A magyar pasiknak a ronda, kövér nő kell. ez sajnos évek óta így van, és úgy látom egyre inkább. Szerencsére a párom undorodik a kövér nőktől. De amig odahaza voltam, csak a dagadt nőket láttam párral, a szépek egyedül voltak. Beteg egy nép a magyar (tisztelet a kivételnek!)

2016. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te azt nevezed a belső értékek észrevevésének, amikor vkinek mindegy kit dug, csak lyuk legyen a lába között?!
2018. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!