Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25éves vagyok randiztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25éves vagyok randiztam egy 22éves sráccal, lefeküdtem vele és azóta nem érdeklem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 11:15
1 2 3 4
 11/32 kolosszus22 ***** válasza:

11:42-nek nagyon igaza van! Én még az életben sem voltam szerelmes, emiatt mindig az újabb nőt keresem, képtelen vagyok egynél is megállni és tartós kapcsolatba kezdeni vele, mert nem érzem a szerelmet és azt, hogy lelkileg is szükségem van a nőre, eddig mindegyikkel csak a fizikai vonzalom volt meg. Talán majd egyszer.

23/F

2010. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Mert egy kis r*banc vagy akibe kvázi bele lehet verni egy éjszka, aztán eldobnak mint a használt gumit. 25évesen már rájöhettél volna.

20f

2010. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

A korkülönbség önmagában nem lehet ok, közvetlen környezetemben több olyan pár van, ahol a nő az idősebb, és jelenleg én is így vagyok. HOgy ki mennyire gondol komolyan egy kapcsolatot, ez egyén, és nem korfüggő. Van, aki 30 évesen is csak "szórakozik", ha jár is, félrelép, stb. és van, aki meg már 17-18 évesen tud és akar normálisan járni egy lánnyal.

De ha a srác eleve úgy indult neki, hogy csak szórakozik, Te meg az első randin lefeküdtél vele (amit szerintem sose kéne, pont ezért. Aki akar Téged, annak ráér később is...), akkor sokat már nem tehetsz. Max. ha esetleg visszamegy, hogy kefélne még, akkor nem kefélsz vele kapcsolat nélkül, megmondod neki, hogy erre nem vagy rászorulva, hogy olyas valakivel kefélj, aki az utcán nem fogja a kezed, vegyen magának ágymelegítőt, Tescóban van akciós - és akkor hajszálnyi esély van, hogy visszatér. (Velem kb. ez történt, de senkit nem akarok biztatni arra h hibázzon, mert az én esetem elég extra, és erre nem lehetett számítani) Én is az őszinteség híve vagyok és utálom a trükközést, színjátszást, de itt elkelt volna némi stratégia részedről...

2010. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
Na erre mondom azt én,hogy mindenki csak eladja magát!Nem kell mindjárt beadni a derekunkat,ha valaki felkínál nekünk egy esélyt arra,hogy ne legyünk többé szüzek!Nem csak neked mondom hanem a világ minden nőjének!!!!!!
2010. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 kolosszus22 ***** válasza:
40%

13:35- Én már csak egy dolgot nem értek: Miért kell az ilyen dolgot megbánni és hasonlók!? A nőknek miért nem jó néha csak szexelni egy jót kötöttségek nélkül, elvégre mindkét fél jól érzi magát és ennyi, miért kell, hogy utána fogják a kezeteket, stb.?

23/F

2010. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Azért, mert mi nők úgy vagyunk kódolva, hogy érzelmeket visznk a szexbe. ergó nálunk olyan mint sima dugás nincs. ha kihasználnak minket, az fáj. van még tanulnod a nőkről, talán mégiscsak meg kéne próbálnod párkapcsolatot kialakítani eggyel...
2010. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 kolosszus22 ***** válasza:

Előző! Jól van sejtettem, hogy ezt a választ fogom kapni!

Nos, akkor ti meg arra jöjjetek rá, hogy a férfi alapvetően meg nem monogámiára van kódolva, hanem arra, hogy "szórja a magokat", ezen sem nagyon lehet változtatni, szóval patthelyzet. Van még mit tanulnotok a férfiakról!:P

23/F

2010. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

13.35 vagyok. Nem tudom, kedves 23/F. Próbáltam, nem megy a test és az EMBER szétválasztása. Ha valakit megkívánok, ha valaki izgalmat, élvezetet vált ki belőlem, annak része az, hogy emberileg is vonz. És én is akkor érzem magam jól egy pasival, ha nem csak a testem kell neki, hanem mondjuk én is... Ez nem egy csöpögős lányregény, hanem a tiszteletről, az elfogadásról szól, meg az önértékelésemről, meg arról, hogy a másik embert is tartom valamire... Nekem testiségre csupaszítva nem kell a szex. Nem megy. És rájöttem, amikor legutóbb próbáltam, hogy nem is akarom, hogy menjen.

Lehet, hogy vannak nők, akik másképp gondolják, de én igazából férfival se találkoztam olyannal, aki nem azt vallotta volna, hogy érzelmi háttérrel sokkal jobb a szex.

2010. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
60%

23 F kezded felkúrni az agyamat.

az egy dolog, hogy ti meg úgy vagytok kódolva, de tudod az különböztet meg minket az állatoktól, hogy akivel lefekszünk, azt már illik emberszámba venni és nem csak beleverni--->a te filofóziád szerint. ha már lefekszel valakivel, tiszteld. akit meg nem tudsz emberszámba venni, azzal meg ne...

24 L

2010. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 kolosszus22 ***** válasza:
9%

Na-na, nyugalom, hölgyeim! Azt én sem állítom, hogy nem lehet jobb a szex férfiként is egy olyan nővel akit szeret az ember! Azonban a férfiak többsége a nőkkel ellentétben szét tudja választani és az érzelmeket és a testiséget, ez az egyik fő különbség köztünk.

És most lehet dobálózni azzal, hogy "nem vagyunk állatok", de ha tetszik-ha nem ez egy olyan képesség ami az ösztöneinkben van és éppen az állatvilágból maradt fenn bennünk, ez a szaporodási ösztön, mert a férfi eredetileg nem arra rendeltetett, hogy élete végéig egy nő mellett maradjon, hanem arra, hogy a genetikai állományát minél többfelé terjessze! Ezzel szemben áll a női ösztön ami a legmegfelelőbb apát próbálja kiválasztani az utódai számára. Tessék, itt az ellentét, ez mindig is így volt és így is lesz!

23/F

2010. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!