Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ember 30 éves szűz sokdiplo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember 30 éves szűz sokdiplomás, rendes emberként hogy ne legyen elkeseredve, ha nincs barátja és soha nem volt barátnője sem? Holott sok alul képzett, káros szenvedélytől áztatott férfi meg dúskál a nőkben (nem érdekel a mennyiség)?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De nem tudom, miért irigykedsz a sok alul képzett, káros szenvedélytől áztatott férfira? Nyilván azok a nők is olyan szutykok, akik leállnak velük, nem ütik meg a te szintedet, erre gondolj! :D
2014. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Milyen nemü is vagy???????
2014. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne állj rá a témára, szeretet úgysem lehet vásárolni. Majd egyszer Téged is megtalál a szerencse, csak győzd kivárni.
2014. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy az embert mindenáron az iskolai végzettsége alapján kellene megítélni.
2014. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De figyelj már, a vonzalom elsősorban nem értelem kérdése. Én is több diplomás vagyok, mégis sok nővel voltam. Volt amelyik azt se tudta meg hogy mit tanulok stb mert nem érdekelte :D Kapcsold ki az agyad ha csajozol.
2014. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Attól hogy sokdiplomás :D ember vagy milliószor hulladékobb vagy mint egy érettségizett vagy 8 osztályt végzett... ja igen jöhet a lepontozás :)
2014. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 - az #5 vagyok , és egyet kell veled értsek, végzettség nem egyenlő az emberi jellemmel.
2014. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már az sem érdekel, ha link a csaj és egyszerű, tanulatlan, jellemtelen. Egyszer eljön az a szint, mikor leereszkedek és már bármilyen nő megfelel, aki egy kicsit is szimpatikus. Nem jó érzés, elhihetitek.
2014. júl. 3. 20:02
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen hozzáállással soha nem is lesz nőd...

A másik, hogy sosem tudhatod ki miért "alul képzett" Ők ezért vannak, hogy nőzzenek, növeljék a népességet, te meg arra, hogy egy könyvre verd rá a f....d!

Kicsit elvagy szállva...Ebből látszik, hogy az a rengeteg "alul képzett kis senki" mint én is, sokkal közvetlenebb mint egy magadfajta stréber sznob fäsz!

Miről dumálna veled egy nő? A fizikáról? vagy a tálesz tételről? Hagyjad már magad... Barátod sincs, nem tudom, hogy várhatod, hogy csajod legyen? Egy spant nem tudsz összekaparni egy csajnál, hogy lenne esélyed?

Ébredj már fel...és ne a géped elött ülj naponta 10 órát..

Te kis sokdiplomás szűzgyerek....

Nem is értem, hogy mersz ilyen büszke kis akármi lenni, ha még életedbe legalább egyszer nem szúrtál csajt...

Masszírozd a prosztatád a diplomáddal....

Nevetséges.........................................

,,!,

2014. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Induljunk ki abból hogy 5-ből hány embernek van diplomája. Konkrétan jó ha 2 embernek, őszintén szólva engem zavarna egy diploma, de még egy felsőbb végzettség is.


Azok a nők akik meg felsőfokú végzettséggel rendelkeznek, mind befeszült karót nyelt emberekké válnak. Ezt bizonyítja az is hogy elmegy a tanulásra a fiatalságuk, és konkrétan nem is próbálnak meg ismerkedni az emberekkel..


Meglehet nézni hány sznob fiatal jött össze az egyetemen, vagy ahogy elvégezte a tanulmányait, már lassan jött a gyerek.


Csak a közeli környezetemben 1 ilyen pár van, akik suli alatt jöttek össze, elvégezve azt, munka után össze is költöztek.

2014. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!