Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ember 30 éves szűz sokdiplo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember 30 éves szűz sokdiplomás, rendes emberként hogy ne legyen elkeseredve, ha nincs barátja és soha nem volt barátnője sem? Holott sok alul képzett, káros szenvedélytől áztatott férfi meg dúskál a nőkben (nem érdekel a mennyiség)?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Ezt rengeteg marhaságot amit itt összehordotok, hihetetlen!


Kedves kérdező!

Az iskolázottság nem függ össze a jellemmel. Nem tudom milyen ember vagy, de biztosan tudom tanácsolni hogy légy kedvesebb és magabiztosabb!

2014. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Voltam már kedvesebb, magabiztosabb, nyomulósabb, nagyobb dumás, de semmi, csak az örökös elutasítás. Egyszer betelik a pohár és az ember begolyózik, ha látja, hogy az összes ismerősnek volt már hosszabb-rövidebb kapcsolata, nekem meg még csók sem. Már olyan dolgokon agyalok, ami túlmegy minden észérven.
2014. júl. 3. 20:12
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
De halljátok ez hülyeség! Egy értelmiségi nem lehet ilyen téren normális? Én szexelek, élvezem az életet, sok haverom van, ráadásul kedvelnek is a lányok akinek az esete vagyok. Miért kell ezt keverni? Szerintem ez a szűz srác elvan tévedve... milyen az már hogy végzettség alapján ítélnek meg? senkit se érdekel, az érdekli a nőt hogy milyen vagy! Külső + jellem. Úgy látszik ezt nem adják diploma mellé :D
2014. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátod se, az azt jelenti, hogy nem sikerült az életben megtalálnod a balanszot. Míg az élet egyik területén maximalitásra törekedtél, egy másikat teljesen elhanyagoltad.. de sosem késő változtatni.
2014. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam én is. Végül lett barátnőm,de semmi értelme nem volt,annyi,hogy egy kicsit lökött az önbizalmamon.

Nem tudom mennyi idős vagy,de 15 éves lányoktól ne várj semmit. Valamikor még a 20 évesektől sem.


Ismerkedj,az befog vállni,nekem is bevált.Közben én sem vagyok kaszanova.

2021. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!