Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az olyan 31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan 31 éves nőről, aki még most is szingli évek óta és még most is olyan szempontjai vannak, hogy a pasi legyen Brad Pittet megszégyenítő arcú, ne kopaszodjon picit sem, ne legyen a mellkasán a pasinak egy szőrszál sem?

Figyelt kérdés
Mert egy társkeresőn ilyenbe botlottam bele, aki első pár mondat után meg is mondta, hogy ha nem ilyen vagyok (én 29), akkor legyek oly szíves és ne zavarjam, és ne menjek el randizni sem vele. Ja és legyek 185 cm, ő meg 163 cm. Azóta is egyedül van, 1 éve volt ez.
2014. júl. 4. 15:36
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, még véletlenül sem gyönyörű a nő és a Máltai Szeret Szolgálatnál dolgozik. Azt hittem ott ás emberek, nők vannak.
2014. júl. 4. 15:37
 2/24 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj én konkrétan kiröhögöm..


Csak a saját sorsat rontja,ő lesz tovabb dugatlan szingli.

2014. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Az semmi. Volt munkatársam (29) egy Amerikában élő, rockzenekarban gitározó csávóval "jár". Ez annyit tesz, hogy Facebook-on néha váltanak 2 mondatot, illetve mikor 1000 évben egyszer Magyarországon jár a banda, akkor a csaj elmegy a koncertre. És semmilyen más kapcsolat nem érdekli.

Ez a 31 éves nő sem százas. Mindketten (ő és ismerősöm) egyedül fognak meghalni.

2014. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Imád egyedül lenni, ezek csak gyenge kifogások.
2014. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
2. Az szép. Csak elborzadok, hogy én rendes nőt akarok 29 évesen végre magam mellett, akkor társkeresőkön (sajnos főleg ott érek rá) ha 1 évben összejön 5 randi, akkor abból 4 nek valami orbitálisan nagy flúgja van.
2014. júl. 4. 15:43
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy felszínes, lelkileg kislány.

A máltai szeretetszolgálatnál dolgozik, mert gondolom ő akar lenni a jótündér aki segít az elesetteken, és keresi a hercegét, aki minimum nézzen ki úgy ahogy leírtad. Tehát egy álomvilágban élő kis hülye. :S Megrekedt a 14-17 éves szinten. Vagy kigyógyul, vagy belőle lesz a tipikus elcseszett életű vénkisasszony. :S

2014. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Vörös a csaj?
2014. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem, szőke. De a barátnője is ott dolgozik, az is olyan, az meg vörös hajú.
2014. júl. 4. 15:55
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Majd ott áll jobbik esetbe még 60 évesen..aztán néz, h sehol senki..az ilyennek már van valami mentális baja,illetve túl sok az elvárása,főleg úgy..ha maga a nő sem valami rózsacsokor!..Biztos lett volna már valaki,aki megállt volna melette, de ha nem is engedi,akkor nem kell vele törödni..
2014. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ilyeneket írt kezdésnek:


,,Egyébként írhatnál magadról egy pár sort, nem egyből ezen pörögj Hol dolgozol, nem nélkülözöl-e? Milyen vagy, mármint milyen embernek tartod magad? Hobbi? ilyenek...

Kérdésem még az, hogy mióta vagy itt a Csp-n? volt e már netes kapcsolatod? mióta vagy egyedül, remélem nem régen, mert az nem férfias :D ? Ilyen kis apróságok... de ha a felére válaszolsz, akkor ok

Ilyen kis kíváncsi vagyok...

Szép estét! Szia:)

2014. júl. 4. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!