Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hova érdemes menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
A lány 16, én 14. Nem kérek olyan válaazokat hogy "nincs esélyed" meg hasonló. Az értelmes válaszaokat előre is köszönöm.

2014. júl. 4. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
cukrászda
2014. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjetek, nyaljatok el egy fagyit séta közben. Utána parkba is kiülhettek valahová, de a lényeg, hogy szemtől-szemben üljetek egymással, h csakis egymásra tudjatok figyelni beszélgetés közben ;)
2014. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

park

séta valahol

2014. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. júl. 4. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Park, séta, cukrászda, sütizés vagy fagyizás. Ha van valami tópart a közelben vagy egy szép hely nagyon jó kilátással azt is mindenképp, fontos hogy első randin ne sétáltasd agyon a lányt ha csak nem túrát beszéltek meg, a séta legyen kellemes, pihentető. Bár az furcsa hogy te 14 vagy a lány meg 16 én ebbe a korba max fél évvel idősebb lánnyal próbálkoztam, és valóban sokan mondanák hogy nincs semmi esélyed, de ne temesd el a dolgot, meg van esélyed, mindenkinek van esélye, és mindenkinek jár a boldogság, de azt ki kell ám érdemelni!


És csak úgy megsúgom igaz idősebb vagyok nálad de elmondom neked hogy én 18 évesen randiztam akkor egy 24 éves lánnyal, akin nem is látszott hogy ennyi idős csak később döbbentem rá, és azt hittem nem lesz esélyem de nagyot tévedtem, mert kaptam esélyt, és én is így kezdtem, séta, fagyizás. És hidd el így 4 év után is együtt vagyunk a mai napig, bár látszik rajta hogy idősebb nálam jóval főleg az új ismerőseim, kollégáim jegyezték meg hogy "te a barátnőd mennyivel idősebb nálad?" mivel most 32 nek néz ki sajnos a munkahelyi stressz miatt picit megviselt lett sajnos bár engem nem érdekel akkor is szeretem, és hidd el nekem nagyon boldogok vagyunk!


Szóval ne érdekeljen az hogy idősebb a lány!

2014. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
séta jó 5let,de szerintem az jobb ha séta mellett valamit csináltok még.vidd valami különleges nem szokványos helyre például falat mászni ha sportosak vagytok vagy most itt vannak a nyári fesztiválok ez nem is feltétlen randi de közös programnak jó.mehettek cukrászdába is az is megszokott hely.nekem ez a falmászásos teknika nagyon bejött. persze érdeklődni kell előtte,nincs e a lánynak tériszonya,az elrinthatja a dolgot. nagyon szeretem az extrém sportokat bár ez annyira nem is az de nem szokványos ha eggyütt bagytok értelmi kötődés garantáltan jól érzitek magatokat plusz vicces is tud lenni.emellett nem megfizethetetlen.
2014. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszakat. A falmászás sajnos nem megvalósítható mivel egy kisvárosben élünk ahol szinte semmi sincs.
2014. júl. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!