Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartok a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartok a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Ha egy egyedülálló pasi találkozni akar velem, és bevallja hogy tetszem neki, akkor én nem szívesen megyek bele a taliba, mert olyan érzésem van, hogy muszály lesz utána majd összejönnöm vele,amire még nem állok készen,mert nálam ez egy nagyon hosszú folyamat,amíg érzelmileg kialakul vmi.

Tudom hogy effelől csak is én döntök,hogy mibe megyek bele,de mégis tudat alatt bennem van a félelem.

Ha olyan fiúval találkozok, akinek van batárnője, akkor nem érzek félelmet.

Voltam már szerelmes lányba is, és ez azért tudott kialakulni, mert "nem várta el senki", csak úgy spontán jött...

A lányos külsejű fiúkkal sokkal szívesebben találkozom.

Olyan, mintha kis koromban lett volna valamilyen rossz élményem ezzel kapcsolatban,de nem tudok ilyesmiről.

Előző életben?...Láttam már ilyet is de ez nem valami hihető...

Mitől lehet?

[Természetesen csaj vagyok]


2010. jan. 6. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is tartok a pasiktól. Nem vagyok aszexuális, és nem vagyok leszbikus sem.

Az ideáljaim a félénk, de beszédes, kedves, kissé lányos fiúk ( a lányos alatt nem a kinézetet értem, hanem a viselkedést). Inkább akkor gyengéd, figyelmesre javítom a lányost:D


A mai pasik nagy része önző,erőszakos és szexközpontú. Engem ez taszít. Ezért vonzanak a visszafogottabbak, gyengeédebbek. Én őket inkább tartom férfiasnak

Persze a gátlásosabbak nem igazán nyomulnak rám, mert ők azt várják el, hogy én nyomuljak...


L.25


Ja, szerintem nincs bajod. A mai pasik tényleg bajosak....olvass csak bele itt egy-két hozzászólásba, amit pasik írtak.

2010. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kötelező senkivel összejönni, szerintem. Mi tudunk várni. ... ..... ....... ......... ...........
2010. jan. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én viszont nem...nameg kevés a biszex csaj....:D
2010. jan. 27. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!