Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek? Megpróbálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Megpróbálnátok még egyszer, vagy hagynátok a fenébe?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, és én is tetszem neki. Kb másfél hónapja úgy volt, hogy elmegyünk bulizni, de lemondta, merthogy más dolga akadt.. (megtudtam, hogy egész este otthon filmezett)

Előző héten beszélgettünk Facebook-on, és mondta, hogy szombaton menjünk el bulizni. Mondtam, hogy oké. :) Erre eljött a szombat este, már fel voltam öltözve, mint egy hercegnő úgy éreztem magam. :D Aztán jött a hideg zuhany, lemondta, mert hogy nagyon sz*r napja volt!! Teljesen kiborultam. :(

Ti mit tennétek? Hagynátok a fenébe? Vagy adnátok esélyt még ennek? Szerintetek ez ilyen lepattintós dolog volt? De akkor miért hívott bulizni?

Nem értem a pasikat. :(


21/L 26/F


2014. júl. 8. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagynám a fenébe (hagytam is).
2014. júl. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám!! 2X lepattintott akkor megcsinálja harmadszor is!
2014. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony,ez csak lepattintás!Hagyd a csudába,menj mással bulizni!
2014. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De annyira szexi! :D

És nagyon aranyos, kedves, mosolygós, humoros, szóval olyan tökéletes. :)

De akkor ezek szerint mégse.. :(

Köszönöm mindenkinek, ment a zöld pacsi!

2014. júl. 8. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egy esélyt adnék neki. Hívd el valahová (nem bulizni, és nem kell randinak hívni). Ha ez a program is elmarad, akkor hagynám végleg.
2014. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!