Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megpróbálnátok? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megpróbálnátok? Vagy hagynátok az egészet?

Figyelt kérdés
még szeptemberben jártam egy sráccal 2hetet.. de valahogy nem az volt amit akartunk, valamint elmondása szerint nem volt szerelmes és szétmentünk.. egy két hete megint irogat hogy hiányzom neki meg hogy találkozni akar,és újra járni.mondtam neki, hogy mik zavartak, amire azt mondta, hogy tudja hogy hibázott de jóvá akarja tenni...de lehet hogy csak etet.. vélemények?
2013. okt. 24. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
És még b aszni is akar...:D
2013. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Komolytalan a dolog, ha két hét után szakított veled.
2013. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne jöjj össze vele megint... akkor biztos volt egy "jobb" bőr, akit fel akart szedni és vele nem jött össze. most vissza akar kúszni hozzád, csak azért h legyen valakije

bocsi a nyers válaszért...

2013. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!